sportowe zawieszenie przeszkadza

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
AdiQ90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 17:16
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

sportowe zawieszenie przeszkadza

Post autor: AdiQ90 » ndz kwie 12, 2009 17:38

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum a także golfa.
Mam kilka pytań. Kupiłem niedawno golfa 3 gti na sportowym zawieszeniu i niskoprofilowanych szerokich oponach. Niestety jak wszyscy wiemy, nie jest to auto na polskie drogi. Nie zamierzam tym autem brać udziału w wyścigach, natomiast chcę je normalnie użytkować. Gdy usiądą z tyłu 2 lub 3 osoby to nawet na małej dziurze blacha nacina oponę. Z przodu mam sportowe amortyzatory, które są już na wykończeniu, także zamierzam je zmienić na normalne? czy to pomoże? z tyłu mam raczej normalne amorki, czy to dlatego obciera? Co mogę zrobić aby to zmienić? Widziałem ze z tyłu mam założone dystanse, nie próbowałem ich zdejmować, ale nie wiem czy opony sie na tyle schowają zeby nie haczyć o nadkole oraz czy nie bedzie wtedy zawadzac o nadkole w srodku. Co mi radzicie żebym zrobił, aby to auto mogło służyć do normalnego użytku, oczywiście biorąc pod uwagę, żeby nie straciło na wyglądzie i nie zmieniając całego zawieszenia.Serdeczne Dzięki :)


W czoko jest spoko

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » ndz kwie 12, 2009 17:53

Jak dystans sciagniesz (o ile to nie jest zmieniajacy rozstaw srub) to kolo sie schowa w zaleznosci jak szeroki jest ten dystans. Z tylu obciera jesli piszesz ze masz serie zawias to dlatego ze jest za miekki. Musisz przemyslec do czego auto ma ci sluzyc. Do lansu czy do uzytku, bo jak wiadomo te 2 rzeczy nie ida ze soba za bardzo w parze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości