[MK3] 1H0413031N amortyzatory przod, na jakie wymienic ??

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

ushtari
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 14, 2009 01:45
Lokalizacja: Wroclaw/Tirana
Kontakt:

[MK3] 1H0413031N amortyzatory przod, na jakie wymienic ??

Post autor: ushtari » pt mar 13, 2009 20:03

Witam,
czas na remont zawieszenia, dzisiaj sprawdzilem jakie mam amortyzatory z przodu i oznaczenie jest takie "1H0413031N" potrzebuje pomocy przy wyborze nowych amortyzatorow (jaka marka jest lepsza), chce normalne nie sportowe, moze ktos wie z jakiej firmy sa najbardziej podobne do oryginalnych. Moj samochod to Golf Mk3 hatchback 5drzwi 1.8 AAM.
Dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » sob mar 14, 2009 02:09

ushtari, ja szczerze polecam bilstein b6 olejowo-gazowe... porzadne amory, ktore daja na naszych dziurawych drogach, ogolnie odradzam amory olejowe, poniewaz olej szybko potrafi sie "spienic" i amor traci swoje wlasciwosci na naszych "drogach" , ale w drodze wyjatki jak stwierdzisz ze bilstein za drogi (patrz na ceny z allegro, bo w sklepach 2x drozsze sa) to kayaba...



ushtari
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 14, 2009 01:45
Lokalizacja: Wroclaw/Tirana
Kontakt:

Post autor: ushtari » sob mar 14, 2009 10:32

[quote="haps"]ushtari, ja szczerze polecam bilstein b6 olejowo-gazowe... porzadne amory, ktore daja na naszych dziurawych drogach, ogolnie odradzam amory olejowe, poniewaz olej szybko potrafi sie "spienic" i amor traci swoje wlasciwosci na naszych "drogach" , ale w drodze wyjatki jak stwierdzisz ze bilstein za drogi (patrz na ceny z allegro, bo w sklepach 2x drozsze sa) to kayaba...[/quote

Czy takie cos masz na mysli http://allegro.pl/item573509224_amortyz ... stein.html , czy te sa B6 ??



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » sob mar 14, 2009 20:06

ushtari, dokladnie tak.. mam je na tyle i jestem zadowolony, jak mi przod padnie to wlasnie takie zaloze, cena moze nie jest niska, ale tyle one kosztuja, bo tu masz jeszcze odboje oslony itp, a to w cale tanie nie jest...



Miazo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 24, 2008 23:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Miazo » sob mar 14, 2009 20:29

Widze znacie sie na tym troche ;p chodzi o MK4 mam sportowe zawieszenie jakies auto prostu z Niemiec niebieskie sprezyny i pomarnoczowe amortyzatory na naszych dziurawych drogach wrazenia z jazdy jak w kabinie ciezarowki (kolysze na kazdej nierownosci) amoryki sprawodze 72-78% w stacji diagnostycznej wiecie jakie najleoiej kupic sprezyny i amorki na nasze drogi ? niebardzo sie znam ale te kolory co mam teraz to pewnie coś oznaczać musza
Ostatnio zmieniony sob mar 14, 2009 20:30 przez Miazo, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » sob mar 14, 2009 20:29

ushtari pisze:http://allegro.pl/item573...t_bilstein.html , czy te sa B6 ??
B6 i B8 sa zolte... to jest jakas seria


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ushtari
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 14, 2009 01:45
Lokalizacja: Wroclaw/Tirana
Kontakt:

Post autor: ushtari » ndz mar 15, 2009 01:01

To chyba takich B6 do Golf III nie ma na allegro, bo szukam i tego nie widze do mojego modelu. Mozecie mi podac przykladowa cene kompletu na przod ?



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz mar 15, 2009 14:22

ushtari pisze:To chyba takich B6 do Golf III nie ma na allegro, bo szukam i tego nie widze do mojego modelu.
ushtari pisze:Czy takie cos masz na mysli http://allegro.pl/item573...t_bilstein.html , czy te sa B6 ??
:bigok: to sa te amory co podales w linku..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości