Nowe sprezyny - ktore wybrrac?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

pajo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 15:50
Lokalizacja: Legnica

Nowe sprezyny - ktore wybrrac?

Post autor: pajo » śr lis 12, 2008 18:06

Mam Golfa MK3,wrzesien 1995,1,6 benzyna AEE.Auto sprowadzilem obnizone ale mam jednak zamiar wymienic sprezyny na seryjne (bylem u mechanika,powiedzial ze jest obnizony tylko za pomoca sprezyn).W zwiazku z tym pytanie,jakie sprezyny wybrac,popatrzylem troche na allegro i o to co znalazlem:

http://allegro.pl/item475628695_nowe_sp ... vento.html

http://allegro.pl/item475628625_nowe_sp ... vento.html

Prosilbym o jakies opinie fachowcow,na temat tych sprezyn poniewaz jestem laikiem w tej kwestii.Moze jakies podpowiedzi,jaki producent,czy kupowac na allegro czy lepiej omijac szerokim lukiem.Z gory dziekuje za wszystkie wskazowki :grin:



Kuman

Post autor: Kuman » śr lis 12, 2008 19:48

pajo pisze:podpowiedzi,jaki producent
LESJOFORS jest dobrą firmą produkującą sprężyny. Sprawdź na stronie Intercars-u.
Napisz ogłoszenie w dziale zamienię a na pewno ktoś chętnie by się zamienił z seryjnych na obniżające :bajer: :D



pajo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 15:50
Lokalizacja: Legnica

Post autor: pajo » śr lis 12, 2008 22:02

Zeby wystawic takie ogloszenie musze wiedziec jakie sprezyny mam w tej chwili,zeby wiedziec musze je sciagnac i zalozyc nowe,jak bede mial nowe te pewnie sprzedam za jakies symboliczne pieniazki :grin:

Moglbys jeszcze napisac co sadzisz o tych sprezynach z allegro do ktorych linki podalem???



Kuman

Post autor: Kuman » czw lis 13, 2008 00:04

pajo pisze:Moglbys jeszcze napisac co sadzisz o tych sprezynach z allegro do ktorych linki podalem???
Tych z allegro nie znam, może kto inny się wypowie.



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » ndz lis 16, 2008 08:37

pajo jak widac masz 09.1995 a wiec nowy system z przodu, chodzi o maly telrzyk i małą poduszke z odseparowanym łozyskiem. A więc pamietaj ze sprezyny bedą miały mały górny zwoj (mała średnica).
Te ktore pokazujesz to Magnum, tani tandetny produkt. Jak juz kupowac to szwedzkie Lesjoforos, bardzo dobre zamienniki oryginału.
Ostatnio zmieniony ndz lis 16, 2008 08:38 przez MarcoVW, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości