Dziwne"skrzypienie" MTS przód golf 4...

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Dziwne"skrzypienie" MTS przód golf 4...

Post autor: KoJ@K » pt kwie 12, 2013 23:36

Trochę odświeżę temat i napiszę, że u mnie winne skrzypieniu były amory, gwint został odesłany, gwarancja uwzględniona i wkłady zostały wymienione na nowe. ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
KoRcZuS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 24, 2010 16:52
Lokalizacja: Leszno

Dziwne"skrzypienie" MTS przód golf 4...

Post autor: KoRcZuS » wt kwie 19, 2016 18:02

Też odkopie trochę temat. Od dłuższego czasu coś mi skrzypi z przodu. Kilka lat jeżdżę na gwincie MTS, założony stabi od s3 na oryginalnych łącznikach. Nie wiem skąd dokładnie dochodzą te dźwięki ale na początku nic takiego nie było a teraz to idzie zwariować. Wydaje się jakby odgłosy dochodziły z obu stron, obydwa amory by tak głośno pracowały? Czy może być tak, że na oryginalnych łącznikach stabilizator jest za sztywny i on tak hałasuje? Bo mi gdzieś tam na kanale jakiś majster kiedyś mówił, że jak to ma tutaj pracować jak to jest tak wszystko napięte. Może jakieś inne łączniki by załatwiły sprawę? Chociaż z początku w sumie było ok jak założyłem gwint więc w pewnym sensie można by to wykluczyć.

Nagrałem krótki filmik podczas jazdy, można się wsłuchać żeby było wiadomo mniej więcej o co chodzi, filmik nie oddaje w pełni tego co na żywo, słychać jeszcze trzeszczenie plastików ale chodzi o te skrzypy.

https://www.youtube.com/watch?v=c45Zkjm ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Strona mojego MK4 =>> viewtopic.php?f=89&t=367588
Zrealizowano - [95%]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości