MK4 Czy to ori sprężyny GTI?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Sandorr
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 840
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 16:21
Lokalizacja: Staszów,UK

Re: MK4 Czy to ori sprężyny GTI?

Post autor: Sandorr » pt lut 17, 2012 03:31

mand pisze:I w końcu nikt nie potrafi odpowiedzieć zainteresowanym na proste pytanie:

JAKIE KOLORY KROPEK MAJĄ SPRĘŻYNY NA PRZÓD I TYŁ DO MK4 1,8T GTI i 1,9TDI GTI? Czy to te same czy inne, a jak inne to czy można ich użyć zamiennie? Czy obniżą seryjne zawieszenie o 20mm??????????????????

tak w ramach wyprostowania tematu :P hehe :pub:
To ja w ramach sprostawania napiszę że na pierwszej stronie tego tematu wrzuciłem zdięcia z springami od GTI 1.8T :hmm:


Byłe mk4 i BMW- viewtopic.php?f=89&t=382399" onclick="window.open(this.href);return false;
Mk5 - viewtopic.php?f=90&t=551962&p=6560642#p6560642" onclick="window.open(this.href);return false;

iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

MK4 Czy to ori sprężyny GTI?

Post autor: iigAlisArr » pt lut 17, 2012 10:30

Sandorr Czyli P: 3x róż + 1x zieleń, T: 2x błękit + 2x srebro dla 1.8 T. Czy ktoś może potwierdzić czy takie same kolory są dla TDi GTI ? Ja
iigAlisArr pisze:z przodu na sprężynach mam plamki 2x róż i 2x zieleń
a tył nie wiem, to chociaż blisko GTI ? Coś twardo mi się wydaje.


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Yaro1981
Forum Master
Forum Master
Posty: 1621
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

MK4 Czy to ori sprężyny GTI?

Post autor: Yaro1981 » sob mar 17, 2012 12:33

hehe mam podobny problem z tym ze ja mam sprężyny zdjęte z TDI GTI i przednie mają 2 plamki niebieskie i 2 zielone ? wie ktoś czy tak ma być ? ogólnie jak ktoś mam możliwość to mógł by zamieścić wykaz jakie sprężyny do czego


[url=http://www.ratlook.pl][img]http://images31.fotosik.pl/364/d5ade2bfa65858dd.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
mand
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 12:23
Lokalizacja: ZST

Re: MK4 Czy to ori sprężyny GTI?

Post autor: mand » czw cze 14, 2012 12:36

Sandorr pisze:To ja w ramach sprostawania napiszę że na pierwszej stronie tego tematu wrzuciłem zdięcia z springami od GTI 1.8T :hmm:
rozumiem, że to z anglika fotka?? jesteś pewien, że są te same oznaczenia?

Czy ma ktoś możliwość sprawdzenia w programie serwisowym jakie sprężyny są w TDI GTI ??


Obrazek
by METAL http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=426617" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
szakulvip
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:09
Lokalizacja: WP
Auto: Audi a4 b8
Kontakt:

MK4 Czy to ori sprężyny GTI?

Post autor: szakulvip » czw cze 14, 2012 13:05

kolega rav_tdi ładnie to rozpisał odnośnie tdi gti, tyle, że mógłby to jeszcze potwierdzić użytkownik tdi arl, najlepiej sprawdzając u siebie i zamieszczając fotki. Dużo osób sprzedaje na allegro niby sprężyny od tdi arl ale nie wiadomo czy podają w opisie prawdę, wiadomo łatwiej i szybciej jest sprzedać spręzyny gti od serii:) ogólnie to czekamy na wypowiedzi kolegów co mają golfiki tdi gti, czekamy z niecierpliwością :pub:


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości