Gwint FK - pukajace tylne zawieszenie

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
woncek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 483
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 17:54

Post autor: woncek » ndz kwie 04, 2010 07:08

pam166 pisze:
woncek pisze:
pam166 pisze:dobry temat, właśnie przymierzam się do zakupu gwintu fk, ale teraz dałeś mi do myślenia. :chytry:
pam166 - byc moze mialem pecha jako jeden z niewielu ale... odradzam... Generalnie zawieszenie samo w sobie bardzo fajne,sprezyny komfortowe nawet przy duzej glebie ale jakosc amorow jest marna.

przed chwilą czytałem podobny temat o fk i również te same objawy co u Ciebie tak że ja pewnie zrezygnuje z zakupu, myślałem że fk jako bardziej znana marka będzie lepszy od mts czy ta technic, a tu widzę odwrotnie a w.w. gwinty większość znajomych sobie chwali
podeslij linka do tematu ktory znalazles...



Awatar użytkownika
Patriko_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 568
Rejestracja: czw gru 28, 2006 14:09
Lokalizacja: Ryńsk, Toruń, Kowalewo Pom.
Kontakt:

Post autor: Patriko_GTI » wt kwie 06, 2010 19:22



MK3 GTI Edition Black
MK2 GTI Edition One 1.8 T +


**USŁUGI FREZARKĄ CNC**
DEKIELKI i inne ->FACEBOOK

Awatar użytkownika
woncek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 483
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 17:54

Post autor: woncek » wt cze 15, 2010 19:44

witam,

dawno nie odswierzalem tematu ale jako ze sprawa sie wyjasnila warto co nie co napisac.

Pomimo problemow i dlugiego czasu zalatwiania calej sprawy, udalo sie i otrzymalem zwrot kosztow za zawieszenie oraz transport. Nie zaplacono mi jedynie za ustawienie zbieznosci i badanie diagnostyczne. Tu musze nadmienic iz pomoc osoby od ktorej kupilem zawieszenie byla spora.

Operacja zakonczyla sie wiec pelnym sukcesem, kasa wrocila i mozna ja wpakowac w inne rzeczy do golfika. Niebawem tez odswierze temat swojego jahre jako ze pojawilo si ekilka nowych rzeczy i w najblizszym czasie jeszcze kilka zawita.

Tak czy siak cala sprawa z wadiliwym zawieszeniem zalatwoina pomyslnie.

Dla osob chcacych kupic tani gwint moja przestroga... Okazalo sie ze nawet tak uznana marka jak weitec nie ustrzega sie wpadek bo przy zakupie kitu Ultra GT po wyjeciu z pudla okazalo sie ze jeden z amorow poprostu nie ma gazu. Ktos zapomnial go tam dac ;) Czekalem w sumie miesiac na nowe zawieszenie oraz na wymiane wadliwego amora. Po zalozeniu okazalo sie ze auto ma makabryczna glebe (mialo byc -50/-30, wyglada ladnie ale wjechac nie bardzo gdziekolwiek moge) ale mam wrazenie ze jest wiecej... teraz zakladam ciut wyzsze springi na przod i zobaczymy jaki bedzie efekt...


Mimo wszystko jesli juz ktos z was kupuje zawieche radze dobrze wszystko sprawdzic czy jest jak byc powinno i czy dziala jak powinno. No i niestety prawda to, ze za dobre zawieszenie trzeba dobrze zaplacic...


Pozdrawiam wszystkich :)
Ostatnio zmieniony wt cze 15, 2010 19:46 przez woncek, łącznie zmieniany 4 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości