Obniżone zawieszenie - jakie założyć?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
2RaZ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 588
Rejestracja: czw lis 24, 2005 09:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 2RaZ » pt lis 28, 2008 10:18

Zgadza sie, nie czytaj postów typu czerwone są najtwardsze a żółte miekkie. Nie ma to żadnego znaczenia...
Pozdro!


moje fotki: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1716783#1716783
moja stara MK2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=104331
George is my friend!

gangster145
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 01, 2008 12:34
Lokalizacja: armadale SZKOCJA

Post autor: gangster145 » pt lis 28, 2008 22:16

generalnie nie odpowiada sie pytaniem na pytanie ale nic to!!! kolor sprezyn nie ma znaczenia chyba ze ktos ma jakis ulubiony, ale nie przeklada sie on na twardosc. generalnie tyle kolorow ilu producentow i nie wszystko co czerwone musi byc sportowe!!! ktos zapytal co oznacza 40/40 jezeli ma byc obnizony to powinno byc -40/-40 ale roznie ludzie pisza- generalnie chodzi o to ze przod obnizony o 40mm i tyl obnizony o 40mm. ja mam w swoim -60/-40 i wystarczy, ale na wiosne kupuje gwinta z maksymalnym obnizeniem 120mm (supersport)- gleba musi byc- jest taki gwint za niecale 300 funtow na www.venommotorsport.com. wiekszosc firm produkujacych zawieszenia sportowe stosuje zasade- zawias dla modelu i bez znaczenia jest jaki silnik. tak wiec szukaj zawiasu dla golfa 3 i vento. roznica dotyczy tylko samochodow z buda kombi. inaczej sprawy sie maja z seria!!!jezeli chodzi o spalanie to generalnie przy silnikach z duzym przebiegiem bez kapitalnego remontu nie ma reguly- kazdy pali tyle ile musi. moim jezdzi sie dobrze ale w planach jest zmiana na 1.8 T z seata leona cupry R- zobaczymy co to bedzie. planow duzo ale czasu nie mam tyle ile bym chcial. trzeci dzien siedze w garazu i probuje malowac moje VW tzn. podklad juz jest a we wtorek do pracy czyli czas ucieka!!! POZDRO


GANGSTER 145

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości