Zawieszenie do Jetta II 1.6TD

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

Post autor: Lukas-182 » czw paź 02, 2008 21:53

To są zwykłe bilsteiny, ale za to olejowo-gazowe wiedz będzie troszkę sztywniejszy na zakrętach :)



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » pt paź 03, 2008 09:01

DJTim amortyzator nie obniza samochodu , nawet jesli to mialby byc sportowy o skroconym tłoku.

darekd1985 sprezyny od Passata B3 podejdą , ale tył bedziesz mial strasznie wysoko , po jakimś czasie sie wyszarpią i uszkodzą amorki . Nie polecam.

Lukas-182 bardzo dobry wybór. Bilstein B4 to bardzo dobry amorek olej-gaz, porownywalny do niego cena/jakosc to KYB Excel-G. Monroe reflex i Sachs Advantage niestety zdecydowanie droższe.



Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

Post autor: Lukas-182 » wt paź 07, 2008 20:03

MarcoVW, to nie są bilsteiny B4 ;) tylko B2, ale chyba to i tak nieźle :) W czwartek, może w piątek montaż i się okażę czy pomoże, coś mi się jednak wydaje, że sprężyny także mam dojechane...

Jeszcze jedna kwestia, jeden amorek z przodu jest prawie nowy, jeżdżę na nim od około 2 miechów...Można go sprzedać, czy zlekka nie opłaca się ?? dałem za niego 96zł KYB...



Awatar użytkownika
diesell
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 24, 2007 20:43
Lokalizacja: DZA

Post autor: diesell » czw paź 16, 2008 15:44

również polecam billsteiny, jakis miesiac temu założyłem nowka komplet (gazowe) na tył do swojego gofera i śmiga aż ładnie ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości