[mk2] Tanie czy drogie amorki ?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

toniq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:04
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: toniq » wt maja 20, 2008 22:12

Również zabieram się do wymiany amorów w moim MK2 i stoję przed dylematem wyboru producenta. Ceny wahają się od 40 - 140 zł a więc rozpiętość wielka.

Ostatecznie nie zostało napisane co warto kupić i dlaczego tanie amorki są "słabe" - Nikt nie napisał co konkretnie jest słabe i w jakim stopniu. Może ktoś miał jakieś taniochy założone? Jak przedstawia się żywotność jednych i drugich.

A indywidualnie chciałbym prosić o doradztwo - Mój VW ma już lepsze lata za sobą (1985r.) Troche go ruda zjada, ogólnie 2x mi odpadły koła (raz wahacz z przodu - zgnity trawers; dwa - łożysko spalone z tyłu) Także jeżdze teraz max 60km/h...

Pytanie - Jaki amor do takiego zwykłego przemieszczania się (nie chodzi mi o żadne obniżanie i inne pierdoły chce jeździć nim do reala na zakupy i na działkę) ? Oczywiście jak 90% polaków nie mam kasy.

Dzięki i gładkiej jazdy życzę.



Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » śr maja 21, 2008 11:05

olejowa Kayaba Premium - nie kosztuje fortuny a działa długo i przyzwoicie do "zwykłej" jazdy na normalnych sprężynach chyba nie ma ciekawszej opcji :bigok:
Ostatnio zmieniony śr maja 21, 2008 11:06 przez ppoll27, łącznie zmieniany 1 raz.


TDPower

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości