Mocowanie zawieszenia

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
dayanes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sie 29, 2013 20:22

Mocowanie zawieszenia

Post autor: dayanes » czw sie 29, 2013 21:03

Witam, Mam takie zapytanie, czy tzw sanki, bądź też trawers, są takie same w każdej wersji silnikowej Golfa MKII ?
Posiadam golfa 1.6 W benzynie ze skrzynia automatyczną, z uszkodzonym trawersem. Nakrętka trzymająca pierwszą tulejkę wahacza urwała się, ktoś to partacko porobił, mianowicie włożył śrubę i przyspawał ją do trawersu. Skutkuje to luzem na tej tulejce. Jestem zmuszony wymienić trawers. Stąd moje pytanie. Proszę o odpowiedź, pozdrawiem



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Mocowanie zawieszenia

Post autor: marcinek84 » pt sie 30, 2013 08:08

1,6 i 1,8 oraz Diesel maja te same sanki, inne są w 1,3. Podobno z mkIII pasują tylko łapa silnika do wymiany wtedy z mkIII.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
dayanes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sie 29, 2013 20:22

Mocowanie zawieszenia

Post autor: dayanes » pt sie 30, 2013 11:58

dziękuje bardzo. ułatwi mi to poszukiwania. Właśnie zauważyłem podobieństwo między Mk II a Mk III i w razie gdybym nie znalazł oryginalnych do '' dwójki'' będę się ratował tymi drugimi. Jeszcze zapytam dla pewności, skrzynia automatyczna nie ma znaczenia przy tym ?



EMS Race
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 01:34
Lokalizacja: Kraków

Mocowanie zawieszenia

Post autor: EMS Race » pt wrz 27, 2013 23:54

nie ma ...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości