Air Ride - INFO Ogólne

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

daniel_87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn sie 22, 2011 10:31

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: daniel_87 » czw cze 21, 2012 13:07

Kto z Was robił zakupy w Pneutec'u?
Czy tylko ja mam problem z kontaktem mailowym, czy to normalne? :?
Kilka razy uzyskałem odpowiedź z informacjami o terminie dostępności potrzebnych mi gratów, dzwoniłem, umawiałem się na ponowny kontakt mailowy i cisza...
Trochę się wkurzam, bo przez te kilka tygodni jak czekam na dostawę, już zamówiłbym teile w Chinach i dawno miał u siebie o 1/3 taniej.
Teraz się waham...kupować w Chinach i czekać kolejne 4 tygodnie, czy jeszcze dać szansę Pneutec'owi...



Acnee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr cze 08, 2011 19:23

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Acnee » pt cze 22, 2012 06:51

nie polecam, przez goscia mam problemy z klientem , najpierw dostawa sie opozniala o miesiac, potem jak przyszla to zamiast na 1/2 przyszly na 3/8 poczym gosc stwierdzil ze nie ma na 1/2 i musze poczekac na kolejna dostawe. Potem jak juz przyszly to przyslal nie tak jak ustalalismy ilosc koncowek za ktore zaplacilem , w ogole kazda na inny gwint, do dzis (3mce) nie moge sie doprosic o paczke z koncowkami , zero kontaktu...



Awatar użytkownika
Zaba91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: sob lip 11, 2009 14:26
Lokalizacja: Słupsk/Bydgoszcz
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Zaba91 » pt cze 22, 2012 15:37

no z kontraktem ciężko idzie :P ale ja nie miałem tak że totalnie 0 odzewu.. przeważnie po 2 mailu otrzymywałem odpowiedź. Po zamówieniu paczka przyszła po 2 dniach i wszystko było ok więc nie mogę narzekać. ;)


Jadźka:
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=497693
VW it's not a hobby, this is passion...
Obrazek

daniel_87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn sie 22, 2011 10:31

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: daniel_87 » pt cze 22, 2012 19:34

Zaba91 pisze:no z kontraktem ciężko idzie :P ale ja nie miałem tak że totalnie 0 odzewu.. przeważnie po 2 mailu otrzymywałem odpowiedź. Po zamówieniu paczka przyszła po 2 dniach i wszystko było ok więc nie mogę narzekać. ;)
to tak jak u mnie :rotfl:
facet jest trochę zamotany, potrafi nagle urwać kontakt i nie odpowiedzieć na maila...ale mam nadzieję, że dokładnie zrealizuje moje zamówienie, bo kasa już poszła... :los2:
na alledrogo ma 100% pozytywów.



Awatar użytkownika
Zaba91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: sob lip 11, 2009 14:26
Lokalizacja: Słupsk/Bydgoszcz
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Zaba91 » pt cze 22, 2012 22:43

ogólnie ceny ma dobre i zaworki na razie się spisują :) zaraz 2500km mi klepnie na air i bez problemowo wszystko :D (poza kompresorem) :P


Jadźka:
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=497693
VW it's not a hobby, this is passion...
Obrazek

daniel_87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn sie 22, 2011 10:31

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: daniel_87 » sob cze 23, 2012 12:40

Zaba91 pisze:ogólnie ceny ma dobre i zaworki na razie się spisują :) zaraz 2500km mi klepnie na air i bez problemowo wszystko :D (poza kompresorem) :P
Ceny, owszem, patrząc po cenach w chinach, robi sobie narzut jakieś 25%, więc jak najbardziej przystępnie.
Kompresor od razu kupiłem Viaira, coby uniknąć problemów.
I tu ukłony dla Waissa, dostępny od ręki, wysyłka błyskawica.



Awatar użytkownika
Zaba91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: sob lip 11, 2009 14:26
Lokalizacja: Słupsk/Bydgoszcz
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Zaba91 » sob cze 23, 2012 14:37

z viair to zawsze może być problem bo to jest made in usa :D ja przy zamówieniu u waissa musiałem trochę poczekać (niecały tydzień chyba) :) ale w tym wypadku jest to do przyjęcia... z tego co patrzyłem mają też serwis viair i są dystrybutorem w polsce więc dodatkowy plus :)


Jadźka:
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=497693
VW it's not a hobby, this is passion...
Obrazek

Awatar użytkownika
Docenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 11, 2010 21:37
Lokalizacja: Opole

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Docenty » sob cze 23, 2012 15:26

Zaba91 pisze:z viair to zawsze może być problem bo to jest made in usa :D ja przy zamówieniu u waissa musiałem trochę poczekać (niecały tydzień chyba) :) ale w tym wypadku jest to do przyjęcia... z tego co patrzyłem mają też serwis viair i są dystrybutorem w polsce więc dodatkowy plus :)

hahahaha MADE IN USA!!!??!?!?!? buahahah :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: to jest tak samo made in china xD tylko porzadniej wykonane bo sygnowane logiem xD


to nie my mamy za nisko auta... to krawężniki są za wysoko!! ^^

mój Golf Mk3 GTI


AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń. Najlepsze ceny!!!

Awatar użytkownika
Zaba91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 290
Rejestracja: sob lip 11, 2009 14:26
Lokalizacja: Słupsk/Bydgoszcz
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Zaba91 » sob cze 23, 2012 17:38

nie wiem gdzie są składane itd ale z usa ściągają i wszystko w środku jest w języku ang :D to miałem bardziej a myśli :)


Jadźka:
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=497693
VW it's not a hobby, this is passion...
Obrazek

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: MAPET » sob cze 23, 2012 20:49

vair jest made in china
jestesmy importerem do PL i na fv nawet jest ze made in china


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Acnee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr cze 08, 2011 19:23

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Acnee » ndz cze 24, 2012 20:55

tak w ogole mam pytanie bo dzis poskladalem wstepnie aira u siebie. i tak jak pytalem ludzi w mk1, polo itp to wszyscy jezdza na cisnieniu okolo 4 bary a maksymalne podniesienie maja przy 8 . natomiast u mnie przy 4 barach jest juz max w gorze a przy 2 bylo by tak do jazdy.. czy to jest w porządku czy cos zle zrobilem ?



daniel_87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn sie 22, 2011 10:31

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: daniel_87 » ndz cze 24, 2012 21:41

a mnie najwięcej obchodzi gdzie był zrobiony ten kompresor.
ma działać.
viair jest sprawdzoną i uznaną marką, a to daje podstawy, by sądzić, że za ceną idzie jakość.

@Acnee Tak na chłopski rozum, wydaje się, że to, jaką masz wysokość przy danym ciśnieniu, zależy od dolnego punktu mocowania poduchy (jeśli chodzi o opcję amor w poduszce). Jeśli dla dwóch takich samych samochodów, w jednym masz poduszkę osadzoną wyżej, w drugim niżej, to przy takim samym ciśnieniu w obu, ten pierwszy będzie stał wyżej.



Acnee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr cze 08, 2011 19:23

Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: Acnee » ndz cze 24, 2012 21:48

oczywiscie ze tak ale nie o to chodzi :D to ze dam mocowanie w dol tylko pozornie zmieni cisnienie przy wysokosci. BO nadal przy 4 atm bede mial poduche wysunieta na maksa. Łapiesz ? nie chodzi mi tu o wysokosc tylko o to dlaczego jedni ludzie maja pelne wysuniecie przy 8stm a u mnie juz przy 4. myslalem ze to przez wage auta ale polo od mk1 sie w sumie nie rozni az tak :P



daniel_87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn sie 22, 2011 10:31

Re: Air Ride - INFO Ogólne

Post autor: daniel_87 » ndz cze 24, 2012 22:16

Acnee pisze:oczywiscie ze tak ale nie o to chodzi :D to ze dam mocowanie w dol tylko pozornie zmieni cisnienie przy wysokosci. BO nadal przy 4 atm bede mial poduche wysunieta na maksa. Łapiesz ? nie chodzi mi tu o wysokosc tylko o to dlaczego jedni ludzie maja pelne wysuniecie przy 8stm a u mnie juz przy 4. myslalem ze to przez wage auta ale polo od mk1 sie w sumie nie rozni az tak :P
a jesteś pewien, że masz maksymalnie wyciągniętą poduchę, a nie amor? może amor już nie pójdzie więcej w górę, to i poducha się bardziej nie rozciągnie w górę...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości