od benzyny do diesla?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
mariusz514
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt maja 05, 2009 12:18
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

od benzyny do diesla?

Post autor: mariusz514 » wt kwie 03, 2012 16:27

Witam Panowie kupiłem sprężyny FK Made in Germany -40 na przód , pochodziły od seata ( benzyniak) chcę przełożyć je do swojego golfa ale TDI wiem że sprężyny mogę być trochę inne lub też takie same ale boję się tego że jak dam ja to ugną się w końcu diesel jest cięższy i z -40 będę miał -60, fotka niżej jak seat wyglądał na tych sprężynach. czy siądzie jeszcze niżej jaka wasza opinia??? czy Niemcy bublu nie robili i wytrzymają ??? amorki też będą te co na zdjęciu Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
Jakobe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 20:06
Lokalizacja: Pomorskie

sprężyny made in Germany

Post autor: Jakobe » wt kwie 03, 2012 19:02

Nie polecam

Kupiłem do swojej ibizy TDi nowe sprężyny eibach pro-kit -30 dedykowane do benzyny, założyłem je razem z nowymi amorkami MTS i auto siadło ponad -60 i jeździło się jak na taczce ...

Po 1 przejażdżce sprzedałem je, i założyłem dedykowane do TDi H&R -30, auto siadło -45 i jeździło się bardzo dobrze, twardo, ale nierówności były wybierane i komfort jazdy znacznie lepszy niż na tych od benzyny.

pzdr



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości