[mk4] Wysokość zawieszenia

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

syndykat3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz lis 15, 2009 18:21
Lokalizacja: CG

[mk4] Wysokość zawieszenia

Post autor: syndykat3 » pt wrz 23, 2011 12:44

jako moderator pan wszechwiedzacy od zawieszenia powinienes powiedzieć i wiedziec jak podnieść zawieszenie seryjne !!!a serje to mam i mozna ja sobie wiesz gdzie wsadzić na polskich drogach i nie obchodzi mnie to że jeżdzą na gwintowanych i im to nie przeszkadza ja chce jezdzić i nie patrzeć na progi ,Garby i wybrzuszenia na drodze i zastanawiać sie przytre czy nie przytre !!!!!



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

[mk4] Wysokość zawieszenia

Post autor: MAPET » pt wrz 23, 2011 13:06

czlowieku zastanow sie co odpisujesz!

napisalem ze nawet nie podales jakie masz zawieszenie to skad mamy wiedziec co doradzac!a ty sie tu prujesz.... trzeba myslec jak sie pisze... a po 2 to dzial nie jest o seryjnych zawiasach jakbys poczytal regulamin...

po 2 czytaj ze zrozumieniem

napisalem ze jak nie masz gwintu to nie mozesz podkrecic bo nie ma jak tylko musisz zmienic zawias na inny np seryjny jesli masz sportowy...

a ty cos mi o innych ze maja gwinty piszesz i o jakichs garbach...

mysl jak czytasz i piszesz myslenie nie boli...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
boli92
mgr.inż. prof. Maciek
mgr.inż. prof. Maciek
Posty: 236
Rejestracja: czw mar 03, 2011 23:09
Lokalizacja: Nysa

[mk4] Wysokość zawieszenia

Post autor: boli92 » pt wrz 23, 2011 13:48

chcecie podniesc zawieszenie z przodu to wystarczy zmienic sprezyny na nowe :bigok: :bigok:
wiem to z własnego doświadczenia :) po prostu stare są zbyt zmęczone, mój mk4 miał oryginalne sprężyny od nowości i po wymianie na nowe podniósł się 2cm. Teraz na koleinach nie obciera tak masakrycznie.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości