O ile obnizyc?? Zdjecia!!

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Gliku
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: wt gru 14, 2010 00:20
Lokalizacja: Chorzów

O ile obnizyc?? Zdjecia!!

Post autor: Gliku » czw cze 02, 2011 21:39

Witam bąble. Mam pytanio-prosbe. Zarzucice z profilu jakies fotki zawieszen, bo mam zamiar kupic sprezyny jakies używki ale wlasnie nie wiem czy od GTI ~ -20mm czy -40. Tak, wiem, wiem, znam Was i zaraz poleca odpowiedzi ze do oporu glebic, ale auto ma mi sluzyc codziennie a czasami sie zdarza przymus ciorania po niepublicznych drogach.

Na glebie mi nie zalezy, mysle ze bardziej twardosc przydałaby mi sie bo seria jest dosyc lipna i buja mna na zakretach jak choinką w zime ;<

Wiec jezeli macie to prosze o jakies foty -20 / -40. Mysle ze to rozwieje moje watpliwosci.


Panie prezydencie...


Obrazek mk3 by Gliku

Awatar użytkownika
dzasper11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 394
Rejestracja: sob lis 21, 2009 22:03
Lokalizacja: Lębork

O ile obnizyc?? Zdjecia!!

Post autor: dzasper11 » sob cze 04, 2011 09:51

Polecam -40 jest twardo ale bez przesady i w miarę to wygląda na 15 :bajer:


Moje mkII viewtopic.php?f=87&t=409643" onclick="window.open(this.href);return false;

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

O ile obnizyc?? Zdjecia!!

Post autor: Shmatan » pn cze 06, 2011 21:17

w mk4 -40 jest jak seria - wogóle nie odczuwasz zbytniego obniżenia, a jedynie silne utwardzenie. mk3 stoi wyżej troche jeżeli chodzi o nawralgiczne punkty podwozia, więc na -40 powinieneś spokojnie objechać ;)



Awatar użytkownika
Gliku
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: wt gru 14, 2010 00:20
Lokalizacja: Chorzów

O ile obnizyc?? Zdjecia!!

Post autor: Gliku » wt cze 07, 2011 00:40

W pierwszej kolejnosci na twardosci zalezy a czy to bedzie -1cm czy -4 to jeden . . .

Ale tak patrze to GTI juz nawet wygladaja. Ciezko powiedziec, bo wszystkie GT~ maja znowu nakładki na błotniki a to tez wizualnie zmienia stan ;/

Lipa bedzie jak sie okaze ze na -40 nie umiem jezdzic bo nie mialem jeszcze zadnego down setu.


Panie prezydencie...


Obrazek mk3 by Gliku

Awatar użytkownika
feniks
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:32
Lokalizacja: Zgorzelec

O ile obnizyc?? Zdjecia!!

Post autor: feniks » wt cze 07, 2011 07:35

spokojnie dawaj -40, parę razy zahaczysz i się nauczysz, wielkiej tragedii nie ma, wrzucam jedyne foto co mi pozostało: -35 Gt cupline, R15/195/50
Obrazek


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości