[MK3] Zawias w GTI'ku

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Alan GTI
wolnoo i niskoo
wolnoo i niskoo
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 14, 2008 21:35
Lokalizacja: PyskoVWice/Wolfsburg
Kontakt:

[MK3] Zawias w GTI'ku

Post autor: Alan GTI » wt mar 08, 2011 13:33

Witam,mam szybkie pytanie.
Kupuje gwinta FK na dniach i moje pytanie brzmi,czy w stosunku do poprzedniej felgi/195/50R15/ i kitu<zdj poniżej> na nowym gwincie i innym kole /bbs rs 771,6,5" ET 43 na oponie 195/45R16/ jest możliwość położenia golfa tak samo na glebe albo i bardziej?
Obrazek

Z góry dzieki za odpowiedź.
Pozdravwiam


Nie sztuką jest zwrócić na siebie uwagę tonami spojlerów i neonów, sztuką jest zrobić to bez nich...

Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

[MK3] Zawias w GTI'ku

Post autor: Gashkas » wt mar 08, 2011 16:53

Witam, nowe kolka niby kilka mm wieksze beda (wg jednego programiku to porownywania rozmiaru kol). BBS'y maja dosyc male et i 6,5" wiec mysle, ze da rade tak samo albo i nawet nizej jak sie schowaja do nadkoli :grin:
Zaloz, wyreguluj, zobacz jak siadzie :)


vw - the best drug in the world. more u taste it u get more addicted. dont even try to let it go. u just cant. addictiVWe thing.

Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

[MK3] Zawias w GTI'ku

Post autor: luki07 » wt mar 08, 2011 22:28

roznica w srednicy jest zaledwie 6mm czyli nic (3mm wyzsze auto :jezor: ), felga 6.5 cala ET 43 bez problemu schowa sie w nadkolu i bedziesz mogl polozyc auto na ziemi



Awatar użytkownika
Alan GTI
wolnoo i niskoo
wolnoo i niskoo
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 14, 2008 21:35
Lokalizacja: PyskoVWice/Wolfsburg
Kontakt:

Re: [MK3] Zawias w GTI'ku

Post autor: Alan GTI » śr mar 09, 2011 00:44

Dzięki wielki chopy za odp :D właśnie o to mi chodziło,o zachowanie dotychczasowej gleby/jak nie większej/,ale jak zaaplikuje gwint to się będzie można bawić :)
Pozdravwiam


Nie sztuką jest zwrócić na siebie uwagę tonami spojlerów i neonów, sztuką jest zrobić to bez nich...

Awatar użytkownika
skora81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 20:21
Lokalizacja: BIELSKO
Kontakt:

[MK3] Zawias w GTI'ku

Post autor: skora81 » sob lis 10, 2012 19:27

Hej, co do tematu- nie odczules roznicy na tym nowym zestawie BBS RS771 w prowadzeniu auta? Bo mam dokladnie te same felgi i opony i mam wrazenie ze autosie gorzej prowadzi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości