Wymiana całego zawieszenia Mk 3 TDI

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Mateusz852
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 22, 2010 21:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Wymiana całego zawieszenia Mk 3 TDI

Post autor: Mateusz852 » pn sie 23, 2010 21:15

Witajcie jestem zielony w tym temacie, a mianowicie chce wymienić całe zawieszenie od amorów po wszystkie tulejki i całą reszte. Planuje zakupić jakiegoś kit-a i w tym moje pytanie co trzeba kupić? Troszke czytałem o takich sprawach ale dokładnie sie nie dowiedziałem co wymienić a co zostawić, wiem że gume na wahaczu mam do wymiany bo jest popękana no i oczywiście amorki bo są w opłakanym stanie, z góry dzięki za info.



Awatar użytkownika
no-name
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 16, 2004 10:34
Lokalizacja: DB / DSW
Kontakt:

Wymiana całego zawieszenia Mk 3 TDI

Post autor: no-name » wt sie 24, 2010 09:15

to kupujesz wszystko co jest na wachaczu
tyleje wachacza przednia i tylna, sworzen, drazki kierownicze, oczywiscie jak piszesz amory, lozysko amorow, podychy na amory i to najlepiej wymienic za jednym razem. i to byl by przod zalatwiony.
Tył: tuleje tylnej belki tylko :D

reszte jak pominalem moze ktos dopisze, ale wydaje Mi sie ze to najwazniejsze rzeczy



Mateusz852
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 22, 2010 21:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Wymiana całego zawieszenia Mk 3 TDI

Post autor: Mateusz852 » wt sie 24, 2010 16:18

Dzięki za info co mam kupić, teraz planuje kupić taki kit
http://www.mapet-tuning.com/sklep/golf- ... -8003.html" onclick="window.open(this.href);return false;
i teraz pytanie, jakie odbojniki kupić:
http://allegro.pl/odbojniki-odboje-gumy ... 22416.html" onclick="window.open(this.href);return false;
lub
http://allegro.pl/odbojniki-odboje-gumy ... 37970.html" onclick="window.open(this.href);return false;
który odbojnik będzie lepszy do obniżenia 45/35 ten krótszy czy też ten dłuższy?



Awatar użytkownika
no-name
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 16, 2004 10:34
Lokalizacja: DB / DSW
Kontakt:

Wymiana całego zawieszenia Mk 3 TDI

Post autor: no-name » wt sie 24, 2010 23:10

czytaj uwaznie aukcje a bedziesz wszystko wiedzial, inne zastosowanie oby dwu co podales :D



Mateusz852
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 22, 2010 21:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Wymiana całego zawieszenia Mk 3 TDI

Post autor: Mateusz852 » śr sie 25, 2010 17:07

Szybko, szybko i sie pomyliłem :) Powiedz mi jak kupie te odboje na przód i tył to będą pasowały do tego kit-u??



Awatar użytkownika
no-name
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 16, 2004 10:34
Lokalizacja: DB / DSW
Kontakt:

Wymiana całego zawieszenia Mk 3 TDI

Post autor: no-name » pt sie 27, 2010 12:26

powinny pasowac, choc kupujac u mapeta upewnij sie! bo w opisie kitu niema zadnego opisu wymiarow.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości