Eibach 40/40 - przod wysoko

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Ł-u-k-a-s-z
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: CHRZANÓW/Regulice

Post autor: Ł-u-k-a-s-z » wt cze 15, 2010 18:36

chociaż musze powiedziec ze ja przez chwile smigałem na autotechnika :grin: -40/-40 chyba bardzo miekkie i miałem przód dosyc nisko,wiec mysle ze te co masz to nie sa takie miekkie :chytry:
Ostatnio zmieniony wt cze 15, 2010 18:38 przez Ł-u-k-a-s-z, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

Post autor: Gashkas » wt cze 15, 2010 20:41

MAPET pisze:jest albo 40 albo 60 tamte inne mm
chodzi Ci o to
Gashkas pisze:sprobuje przod na 45-55 polozyc

? :)

to takie moje pomysly ile by moglo wyjsc z talerzykami obnizajacymi czy inne sprezyny itp :)

PROXII, w porownaniu do poprzednich to jakby bardziej miekkie byly ale to moga byc tylko moje odczucia ;)


vw - the best drug in the world. more u taste it u get more addicted. dont even try to let it go. u just cant. addictiVWe thing.

Awatar użytkownika
ewaldino
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 208
Rejestracja: śr paź 29, 2008 20:02
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: ewaldino » śr cze 16, 2010 21:03

Gashkas pisze:sprobuje przod na 45-55 polozyc, zobacze co z tego wyjdzie ;)
Witam, słuchaj posiadam Springi eibacha Sportline -50 może byś sie chciał zamienić za przody?? Ja bym przygarnął twoje -30 :grin: U mnie siadły równo -50 wzgledem serii, lecz dla mojej żony za nisko i pupa tzra zmieniać. Foto jak autko wygląda na tych springach jest w moim temacie (patrz link na dole, str.5) :bigok:
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2010 21:09 przez ewaldino, łącznie zmieniany 2 razy.


Mój AFN-
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=307069

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości