Długość półosi Golf mk1 i Polo G40 - SWAP PY do mk1

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

maciekesz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob paź 13, 2007 17:00
Lokalizacja: Tczew

Długość półosi Golf mk1 i Polo G40 - SWAP PY do mk1

Post autor: maciekesz » śr cze 09, 2010 10:19

Witam,

wrzucam silnik g40 do Golfa mk1. Skrzynia biegów chyba najlepsza opcja to standard z PY, więc moje pytanie jak wygląda sprawa półosi? Czy podejdą z mk1? Oryginalnie siedział silnik 1,1. Może z czegoś innego można dopasować jeśli nie przypasują? Może z Polo podejdą? Przerabiał kiedyś ktoś ten temat?

Z góry dzięki za wszelkie info
Post wrzucony do zawieszeń, bo wydawał mi się to najodpowiedniejszy dział - jak coś proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » śr cze 09, 2010 11:27

z polo półosie mogą być za krótkie , powinny podejść półosie z MK 1 albo Mk II ale to musiał byś mniej więcej pomierzyć jakie maja być półosie i szukać po katalogach

napisz jeszcze PW do poncek on coś podobnego przerabiał może Ci pomoże ;)
Ostatnio zmieniony śr cze 09, 2010 11:29 przez pczerniej, łącznie zmieniany 1 raz.


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

maciekesz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob paź 13, 2007 17:00
Lokalizacja: Tczew

Post autor: maciekesz » czw cze 10, 2010 20:41

Poncek wrzucał G40 do Polo Mk1, a tam wszystko pasuje p&p - wiem, bo w Tczewie się buduje sie takowy wynalazek. Nie za bardzo orientuje się w ETKAch, ale wydaje mi sie, że na początek trzebaby porównać skrzynię z PY z jakąś z mk1 gti np FM. Jest ktoś coś takiego w stanie zrobić ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości