zawieszenie w mk2

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

czarli3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 24, 2009 05:14
Lokalizacja: Ruda Ślaska

zawieszenie w mk2

Post autor: czarli3 » sob kwie 24, 2010 22:59

witam potrzebyje informacji wymienilem w swoim golfie II wszystkie amortyzatory wraz z sprezynam zalozylem sportowe sprezyny 60/40 zamiast standardowych i pytanie do was czy musze robic po wymianie tego geometrie zawieszenia a jesli tak to prosilbym o jakies informacje jak to sie robi bo zbytnio tego nie kumam samochod stoi normalnie prowadzi sie tez dobrze po wymianie za wszelkie informacje z gory dzieki. :okej:


Piotrek

Awatar użytkownika
Ł-u-k-a-s-z
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: CHRZANÓW/Regulice

Post autor: Ł-u-k-a-s-z » ndz kwie 25, 2010 08:35

czarli3, po pierwsze to na przodzie założyłeś -60 do seryjnych amorków, a moim zdaniem do seri max -40 bo raz ze czym niższa sprężyna tym mniejsza żywotnosc amorka, i jak sie załadujesz to napewno bedziesz obcierał na dziurach o nadkola , po drugie trzeba przynajmniej sprawdzic zbieżność :chytry:ja po glebie 40/40 :grin: nie pojechałem bo na oko było dobrze i jezdziło sie normalnie ,ale jak glebe zmieniałem to miałem przyciete oponki,bo nie ustawisz juz jak miałes przed ściąganiem, na zwrotnicy negatyw :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości