MKII stabilizatory ??

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
wyrobnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 13, 2009 21:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

MKII stabilizatory ??

Post autor: wyrobnik » śr kwie 07, 2010 15:27

Witojcie. Poruszam sie golfem mk II z silnikiem 1.6 td o zabójczej mocy 60 mustangów mechanicznych i od dawna zastanawiam sie dlaczego skoro samochód jest raczej twardo zestrojony to sie buja i wychyla w zakrętach kurde :axe:
Właśnie dlatego zacząłem studiować wątek drążka stabilizatora tudzież jakiś rozpórek (choć wydaje mi się ze rozsądniejszy póki co będzie sam stabilizator)

wątek wstepnie przestudiowałem na forum , acz mam kilka pytan na ten temat :

Wiem ze dostepnośc drążków jest raczej słaba i miejscem w którym powinienem prowadzić poszukiwania jest szrot i tutaj pojawia się pytanie w jakich modelach samochodów powinienem poszukiwac dawcy jakie wersje golfa II i jetty, czy od gti przypasuje?? czy od golfa III , seata toledo I, jakiegoś skodziana a może czegoś innego (co może być kompatybilne)

drugie pytanie to co oprócz drążka polecacie wymontować aby bezproblemowo przeprowadzić transplantację (mile widziane foto lub rysunek oraz nazwa)

dzięki za zainteresowanie



MaRo1705
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 23:20
Lokalizacja: Szczedrzyk k/Opola
Kontakt:

Post autor: MaRo1705 » śr kwie 07, 2010 15:32

wyrobnik, jak chcesz to mam stabilizator z golfa gti i przewaznie te wersje go mialy no i jetty po90 napewno wszystkie mialy


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=186922][img]http://images42.fotosik.pl/168/5045874243d5bdca.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
wyrobnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 13, 2009 21:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: wyrobnik » śr kwie 07, 2010 16:02

najpierw chciałbym sie dowiedzieć czy stabilizator od seata toledo I lub golfa 3 jest kompatybilny ,



Awatar użytkownika
Biperr0
I choose You!
I choose You!
Posty: 816
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 22:55
Lokalizacja: TarnoVWskie Dziury
Kontakt:

Post autor: Biperr0 » wt kwie 20, 2010 11:42

Ja miałem taki sam silnik jak ty i nie miałem drążka a po wsadzeniu auto w ogóle inaczej się zachowuje na drodze(bez rozpurek). Drążki są tylko jednego rodzaju i nie pasuje z żadnego innego auta. Żeby go wymienić musisz podnieś auto tak żeby mieć oba przednie koła w górze,odkręcić dwie tylne śruby od sanek ,żeby popuścić gniazda na drążek no i wsadzasz go od tyłu a końcówki nasadzasz na wahacze żeby je wsadzić od góry. Jak masz mocno obniżone auto to nie baw się w męczenie tylko wsadź je od dołu. Ja musiałem tak go przykręcić bo nie dało rady na skręconym na max gwincie.Jak będziesz potrzebował pomocy to pisz ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości