zawieszenie golf 4 1.4

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

jerzyna69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 16, 2008 19:48
Lokalizacja: siary
Kontakt:

zawieszenie golf 4 1.4

Post autor: jerzyna69 » wt gru 16, 2008 20:10

witam mam problem z zawieszeniem w moim golfie...zacznijmy od tego ze mam dziwnie niski przod stosunkowo do tylu nawet widac bardzo ze autko jest pochylone do przodu.. jest to silnik 1.4 z roku 99.....amory mam wymienione na nowe monroe....zbieznosc ustwiona.... zmienilem sprezyny z takich jak byly na harty i dalej bylo tak samo wiec kupilem lejsfors i nic sie nie zmienilo....ludzie pomozcie mi bo zglupieje.....auto po normalnej drodze gdy jade 100 na godz nieraz jak dobije to szok...wogole czuje wszystkie nierownosci przod to zachowuje sie jak kadlub lodzi,,,,moje sprezyny maja 1,1 mm grubosci a mierzylem chyba od diesla na szrocie to maja 1,3-1,4 wiec nie wiem czy to wina sprezyn czy gdzie szukac cos jeszcze ale wszystko jest seryjne wszystko sprawdzalem i jest ok..jedynie mam watpliwosc co do sprezyn..a jak bym zalozyl od diesla?


jerzyna

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr gru 17, 2008 15:22

harty z pewnością nie są dobrym rozwiazaniem tym bardziej jak nie były dobierane do konkretnego modelu mk
jerzyna69 pisze:wszystko jest seryjne
amortyzatory i sprezyny zakupiłeś pewnie uniwersalne :bajer:
zanim dokonałeś tej operacji trzeba było poczytać opinie forumowiczów
na temat tych produktów
opinie są zróżnicowane ale z pewnością więkrzośc na NIE



jerzyna69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 16, 2008 19:48
Lokalizacja: siary
Kontakt:

Post autor: jerzyna69 » czw gru 18, 2008 17:01

nio tak ale wczesniej bylo wszystko seryjne amory i sprezyny byly oryginalne i bylo to samo wiec nie sprawadzajmy do hartow tematu..


jerzyna

slawciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 10, 2010 13:23
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontakt:

Post autor: slawciu » śr mar 10, 2010 13:45

Witam i mam ten sam problem i proszę o pomoc. Gdzieś wyczytałem że to mogą być gumy na stabilizatorze. Dodatkowo auto jest dość niski i często jak na drodze są jakieś fałdy zdarza mi się zahaczyć spodem


http://www.ingfinanse.pl/slawomir_pietrzak/o_mnie
hipoteczne

Igaiwojtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 05, 2010 15:29
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Post autor: Igaiwojtek » czw mar 11, 2010 18:20

Hey...Moim pierwszym autkiem jest golf 4 1.4 benzyna...jezzdze na 16" felgach profil 50 ale jak dla mnie to autko stoi za wysoko...chodzi mo i tył auta bo przód w porzadku...chcialbym obnizyc golfa wszedzie o 30mm tak aby nie siedzial za nisko ani nie stal za wysoko bo podoba mi sie sportowa sylwetka auta...zastanawiam sie nad zawieszeniem sportowym takie zeby nie bylo twarde...doradzcie mi cos...dziekuje i pozdrawiam



Tomek77-89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: wt lip 01, 2008 21:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Tomek77-89 » czw mar 11, 2010 19:40

Igaiwojtek, Kup sprężyny sprężyny eibach pro kit lub całe zawieszenie np MTS-a



Igaiwojtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 05, 2010 15:29
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Post autor: Igaiwojtek » ndz mar 21, 2010 02:06

a jak jezdzi sie na tych sprezynach eibach pro kit? Nie dobija nic? auto dobrze sie prowadzi,nie buja sie? a z tym zawieszeniem mts technik to te zwykle sportowe(nie gwint) jest ani miekkie ani twarde?? gdzie tez moge zregenerowac felgi ? dziekuje i pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości