Vr6 jakie obniżenie i felgi!?!

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Kamilds87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr sty 09, 2008 23:58
Lokalizacja: Blinów II okolice: Kraśnik Janów Lubelski
Kontakt:

Vr6 jakie obniżenie i felgi!?!

Post autor: Kamilds87 » ndz mar 07, 2010 12:21

Witam!!! co proponujecie mam zawias z przodu od pssata b3 jeździ się wspaniale twardy i stabilny ale wysoko z przodu stoi nawet trochę wyżej niż tył. Często jeżdżę w 5 osób (5 dobrze zbudowanych gości więc żeby ani z tyłu ani z przodu nie obcierało).
Co proponujecie bo głownie chodzi o to żeby tył mi rantu nie łapał jak walnie na wyboju i żeby nie siadał, a z przodu żeby nie było tak nisko że miskę uszkodzę bo vr jest ciężki i może dobić. nie wiem co miałem gwint z przodu wcześniej ale jazdy nie było jak żeby nie za twardo to asfaltu łapał jak wyżej to ujechać się nie dało. nie woiem czy od jakiegoś corrado sprężyny czy jakieś obniżające 40-/40- i 16'fele?



Awatar użytkownika
Ł-u-k-a-s-z
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: śr lip 08, 2009 17:40
Lokalizacja: CHRZANÓW/Regulice

Post autor: Ł-u-k-a-s-z » ndz mar 07, 2010 18:05

Kamilds87, nie wiem w jakim stanie miałec gwint chyba juz był nie żywy :chytry: ale jak masz troche kasy to najlepszym rozwiazaniem bedzie nowy gwint :grin: z regulacja twardosci sam bedziesz mógł dobrac komfort i wysokosc same sprongi to nie najlepszy pomysł czesto sa uniwersalne i jak załorzysz do vr6 to zajebiscie opadnie i bedzie lipa

[ Dodano: 07 Mar 2010 17:07 ]
do 16'' -40 to dobre rozwiazanie :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości