Nowe zawieszenie? Pomoc

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Fredek84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 31, 2009 13:01
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Fredek84 » wt wrz 08, 2009 08:17

MAPET pisze:czy 10 razy to bym polemizowal
Nie polemizujmy na temat metafory:)
KriSSo pisze:MTS'a sobie odpuść, chyba że nie możesz jednak wydać kwoty, o której napisałeś i szukasz czegoś bardzo tanio, to kupuj. Tylko, że cudów nie ma -jeśli kompletny zawias kosztuje tyle, co same markowe sprężyny, to cóż...
Dokładnie jestem takiego samego zdania.
KriSSo pisze:to polecam komplet Eibacha 30/30. Świetna trakcja, jakość i trwałość. Ewentualnie popatrz za KONI 1130
może się nie zmieścić w tych 2k. chyba ze ktoś zrobi mu dobry rabat....bardzo dobry.

Jakbyś się zdecydował na KONI(z reg.) to za żadne skarby nie skręcaj ich na opór.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt wrz 08, 2009 08:20

Fredek84 pisze:Dokładnie jestem takiego samego zdania.
nastepny co pewnie nawet nie uzywal... ale tansze to juz zlo...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Fredek84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 31, 2009 13:01
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Fredek84 » wt wrz 08, 2009 08:25

MAPET co że tym handlujesz i najlepiej za pewne ci to zchodzi (bo większość woli zainwestować w tańsze z braku funduszy) to nie powód żeby się od razu tak oburzać.

Dla twojej wiadomości miałem kontakt z różnymi zawieszeniami bo długo szukałem do swojego auta.

Ja mógłbym ci zarzucić że miałeś kontakt tylko z MTS bo nic innego nie polecasz, ale powodem tego jest na pewno to o czym wspomniałem na początku :chytry:



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt wrz 08, 2009 08:29

Fredek84 pisze:Ja mógłbym ci zarzucić że miałeś kontakt tylko z MTS bo nic innego nie polecasz, ale powodem tego jest na pewno to o czym wspomniałem na początku :chytry:
jezdze na KW jezdzilem na H&R i nie tylko... u znajomych jezdzilem tez na wielu zawieszeniach

najbardziej polecam KW z reg twardosci... wiec to nie o to chodzi ze nie polecam... bo polecam i to bardziej... ale KW to wydatek kilku tysiecy zlotych i moze nie kazdego na to stac?

wiec dla mnie nie do konca fer jest opinia pistana tego typu ze nie bierz tanszego zawiszenie bo to kompletna kicha ... bo chyba nawet jako sprzedajacy pod kontem ilosci sprzedanych sztuk i ilosci reklamacji jestem w stanie stwierdzic czy moge polecic to znajomeym czy sobie czy ludziom z forum czy nie... wierz mi ze jak by to bylo do niczego i mialbym reklamacja na to to bym tego nie sprzedawal....


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Fredek84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 31, 2009 13:01
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Fredek84 » wt wrz 08, 2009 08:40

Kolega napisał, ze chce zawieszenie między 1500-2000zł. Jeżeli ktoś dysponuje tą gotówką to najzdrowszym posunięciem jest zakup renomowanego producenta.

Nie możesz negować opinii, że renomowani producenci są lepsi. Gdyby kolega napisał że chce zawieszenie do 500zł to (dopiero teraz) moglibyśmy polemizować.

Co do reklamacji jest chyba troszkę za wcześnie. MTS pojawił się u nas parę miesięcy temu. Po za tym na pewno większość nie reklamuje sprężyn za 200zł.
MAPET pisze:jezdze na KW jezdzilem na H&R i nie tylko
Już się obawiałem że napiszesz że zmieniałeś to na MTS (żart) :chytry:

MAPET niech nie denerwują cię opinie ludzi którzy polecają renomowaną zawiechę facetowi który ma do wydania 2k. Bo to nie zdrowe.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt wrz 08, 2009 08:45

Fredek84 pisze:MTS pojawił się u nas parę miesięcy temu.
ciekawe skoro u mnie juz 2 lata sprzedaje hmmm
Nie możesz negować opinii, że renomowani producenci są lepsi.
przeciez nie neguje kolego czytaj ze zrozumeiniem sam pisze za sa lepsi...
Już się obawiałem że napiszesz że zmieniałeś to na MTS (żart) :chytry:
mialem do passata zalozyc MTS wlasnie i smialo moge go kazdemu polecic....
Fredek84 pisze:MAPET niech nie denerwują cię opinie ludzi którzy polecają renomowaną zawiechę facetowi który ma do wydania 2k.
ale widzisz z czym ja polemizuje czy nie do konca czytasz uwaznie? czy napisalem ze nie polecam mu markowego kitu? pewnie ze polecam np KW

Polemizuje tylko z Waszą opinią, że jak juz jest tanszy zawias to do du...y

i sie nie obrazm bo nie mam na Was za co sie obrazac tylko dyskutuje na temat poruszany i przeze mnie inaczej dostrzegany...
Ostatnio zmieniony wt wrz 08, 2009 08:47 przez MAPET, łącznie zmieniany 1 raz.


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
amenusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt paź 23, 2007 22:16
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: amenusik » wt wrz 08, 2009 08:49

Panowie spokojnie. Po co te klotnie :P
Rozwazam wiele opcji i tak do wydania mam 2k.
Pytanie tylko czy te 2 k przeznaczyc chce na sama zawieche czy takze na kilka bierzacych napraw.
Jezdze niewiele, a o tych MTSach slyszalem duzo dobrego, pare miesiecy temy kolego zalozyl to do Vento, coprawda na gwincie, ale sprawuje sie wysmiecie, stad moje rozterki czy warto czy nie.
Ps Mapet - pytales gdzie znalazlem opinie ze sa do d..
Masz chyba wlaznie zywy dowod czyz nie ?:)


Jesli samochod to tylko VW, jesli VW to tylko GOLF:D

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt wrz 08, 2009 08:52

amenusik pisze:Masz chyba wlaznie zywy dowod czyz nie ?:)
to nie sa opinie bo opinia to dla mnie osoby ktora jezdzi na czyms takim... a to sa utarte jakies stareotypy ze cos taniego to cos zlego... wiec to dla mnie nie jest miarodajne...
a gdzie masz te opinie uzytkowników zle to mi nie pokazales...


dobra nie bede juz dyskutowal w tym temacie bo jakas nagonka na mnie ;)
Ostatnio zmieniony wt wrz 08, 2009 08:59 przez MAPET, łącznie zmieniany 2 razy.


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Fredek84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn sie 31, 2009 13:01
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Fredek84 » wt wrz 08, 2009 09:02

amenusik pisze:Panowie spokojnie. Po co te klotnie :P
Rozwazam wiele opcji i tak do wydania mam 2k.
Pytanie tylko czy te 2 k przeznaczyc chce na sama zawieche czy takze na kilka bierzacych napraw.
Jezdze niewiele, a o tych MTSach slyszalem duzo dobrego, pare miesiecy temy kolego zalozyl to do Vento, coprawda na gwincie, ale sprawuje sie wysmiecie, stad moje rozterki czy warto czy nie.
Ps Mapet - pytales gdzie znalazlem opinie ze sa do d..
Masz chyba wlaznie zywy dowod czyz nie ?:)
Słuchaj, najlepiej to oddaj swoje stare amortyzatory do regeneracji i ci je utwardzą. Sprężyny skróć diaksem i pomaluj na czerwono sprayem...i będziesz miał MTS.
Ostatnio zmieniony wt wrz 08, 2009 09:08 przez Fredek84, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
amenusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt paź 23, 2007 22:16
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: amenusik » wt wrz 08, 2009 09:12

Teraz to kolego mysle ze troszke przesadzasz.
W kazdym badz razie dziekuje wszystkim za pomoc, pieniaczom natomiast proponuje cos na uspokojonie;)


Jesli samochod to tylko VW, jesli VW to tylko GOLF:D

Awatar użytkownika
KriSSo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 403
Rejestracja: wt lut 08, 2005 02:00
Lokalizacja: Zachpomorskie
Kontakt:

Post autor: KriSSo » wt wrz 08, 2009 10:30

MAPET pisze:a czemu ma odpuscic? fakt ze KW czy weitec to lepsze firmy ale dziwia mnie tego typu opinie .. jezdziles na tym? zepsulo Ci sie? zle cie sie jezdzi?
Ale niepotrzebnie się uniosłeś, bo do MTS'a ja osobiście nic nie mam, on do mnie też nie :).
Chodzi tylko o to, że ktoś podał kwotę, którą jest w stanie przeznaczyć na zakup zawieszenia. Gdyby napisał "mam 800 pln" to nie byłoby dyskusji. W cenie 2000 pln MTS najlepszy nie jest i nie przekonasz mnie, że jest inaczej, choćbyś sprzedawał tego tony nawet przez 3 lata. Kormoran nigdy mi nie pojedzie tak samo, jak michelin, czy bridgestone. Nie dorabiajmy ideologii do wyrobów MTS'a, które są tanią alternatywą o przeciętnej jakości. I nie ma w tym nic złego. Dobrze, że są takie zestawy, bo ktoś, kto nie dysponuje większymi środkami nie mógłby sobie kupić zawiasu. Ale proszę Was, nie piszmy, że to jest kozak zawias, NAJLEPSZY w cenie 2000 pln (choć kosztuje 700).

P.S.
Żeby właściciele MTS'a nie czuli się urażeni, to dodam, iż popieram zakup tych zestawów, bo pińć razy wolę, by szalejący po drodze obok mnie maniak gleby, miał nówkę MTS"a, niż 12 letniego h&r'a z przodu a z tyłu na po lewej zapieczonego FK, a po prawej wylanego Weiteca. AMEN.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt wrz 08, 2009 10:33

KriSSo pisze:
MAPET pisze:a czemu ma odpuscic? fakt ze KW czy weitec to lepsze firmy ale dziwia mnie tego typu opinie .. jezdziles na tym? zepsulo Ci sie? zle cie sie jezdzi?
Ale niepotrzebnie się uniosłeś, bo do MTS'a ja osobiście nic nie mam, on do mnie też nie :).
Chodzi tylko o to, że ktoś podał kwotę, którą jest w stanie przeznaczyć na zakup zawieszenia. Gdyby napisał "mam 800 pln" to nie byłoby dyskusji. W cenie 2000 pln MTS najlepszy nie jest i nie przekonasz mnie, że jest inaczej, choćbyś sprzedawał tego tony nawet przez 3 lata. Kormoran nigdy mi nie pojedzie tak samo, jak michelin, czy bridgestone. Nie dorabiajmy ideologii do wyrobów MTS'a, które są tanią alternatywą o przeciętnej jakości. I nie ma w tym nic złego. Dobrze, że są takie zestawy, bo ktoś, kto nie dysponuje większymi środkami nie mógłby sobie kupić zawiasu. Ale proszę Was, nie piszmy, że to jest kozak zawias, NAJLEPSZY w cenie 2000 pln (choć kosztuje 700).

P.S.
Żeby właściciele MTS'a nie czuli się urażeni, to dodam, iż popieram zakup tych zestawów, bo pińć razy wolę, by szalejący po drodze obok mnie maniak gleby, miał nówkę MTS"a, niż 12 letniego h&r'a z przodu a z tyłu na po lewej zapieczonego FK, a po prawej wylanego Weiteca. AMEN.
:pub:

ta wypowiedz mi sie podoba ;)
ps krisso nie unioslem sie ;)
pzdr 4U


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
amenusik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt paź 23, 2007 22:16
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: amenusik » wt wrz 08, 2009 11:08

Dziekuje Panowie za ozywiona dyskusje:]
Kazdy napewno ma swoje racje:)
Zamknijmy juz ten temat:]
Natomiast MAPET do ciebie zglosze sie w przyszlym tygodniu - nie wiem jeszcze dokladnie po co, ale zglosze sie napewno.
Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz. :okej:


Jesli samochod to tylko VW, jesli VW to tylko GOLF:D

Zablokowany

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości