problem z koni w mk2

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Sekundka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: sob paź 11, 2008 13:56
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

problem z koni w mk2

Post autor: Sekundka » pn kwie 27, 2009 17:04

sprawa wygląda tak....Nie tak dawno kupiłem komplet gwintu z koni z regulacją twardości na jednej sprężynie(bez tych małych)..pierwszy problem to taki czemu z lewej muszę kręcić go wyżej by wyrównać poziom z tym po prawej:( (cały czas rozmawiamy o tylnych amorkach, przód cacy)..druga sprawa..dziś podniosłem tył o niecałe 2cm i nadal jest tak jak był;/ a trzecie sprawa na jakiej zasadzie działa regulacja twardości z tyłu;/.. różnica jest ale on siada i siedzi wtedy a po chwili dopiero powolutku się podnosi..niby dobrze ale opada dość nisko..a kolejna sprawa czemu taki miękki?:(...czy tył już do regeneracji podlega?... pomocy bo nowe kółko siada no i chcę mieć sprawnego gwinta:)



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » pn kwie 27, 2009 21:43

Bardzo możliwe że jak powolutku dochodzi do siebie, to że jest do regeneracji amortyzator ... :( niestety :(



Sekundka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: sob paź 11, 2008 13:56
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Sekundka » wt kwie 28, 2009 07:58

tzn jeśli mam ustawioną twardość na 0 wtedy wraca bardzo szybko:) ale głównie zastanawia mnie reszta:(..prosze o pomoc bo wczoraj myślałem że na głowę dostanę



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości