sprezyny-prosze o doradzenie, uzywki czy niedrogie?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

sprezyny-prosze o doradzenie, uzywki czy niedrogie?

Post autor: Magnus » wt kwie 21, 2009 20:18

Witam:)Panowie prosze o porade.

Jestem w trakcie wymiany sprezyn w golfie gdyz poprzednie nie spelnily swojego zadania. Mialem zalozone sprezyny firmy CS o nr 14950663 przeznaczone do golfa 4 1.6 i po 9 miesiącach urzytkowania opadły 2 cm:/ (347mm mialy przy zakupie a wczoraj jak mierzylem to 330:/) Badziewie !!!!nie polecam

I teraz zastanawiam sie czy mam zalozyc uzywki oryginalne jak na zdjeciu( maja 4 kropki-2 ziolone i 2 rozowe),nie wiem ile lat jezdzily w innym aucie( sa dosc przyrdzewiaja na dolnym i gornym uzwojeniu jak i czarna farba z nich schodzi gdzie niegdzie). Maja wys. 370mm.Koszt 150 zł za 2szt.

Druga mozliwosc to sprezyny GH, tylko ze do silnikow tdi- jest mocniejsza (wys. 365mm,sr. 142mm ,gr. drutu 12.7mm) sa po 90 zł za szt.

Ktore rozwiazanie jest lepsze waszym zdaniem. PS nie mam kasy na lepsze. Wymiana maglownicy i amorow z przodu zabily mnie finansowo na jakis czas,a czuje ze sprzeglo sie tez szykuje:/ Obrazek



Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Re: sprezyny-prosze o doradzenie, uzywki czy niedrogie?

Post autor: eldorado84 » wt kwie 21, 2009 21:12

Magnus pisze:Witam:)Panowie prosze o porade.

Jestem w trakcie wymiany sprezyn w golfie gdyz poprzednie nie spelnily swojego zadania. Mialem zalozone sprezyny firmy CS o nr 14950663 przeznaczone do golfa 4 1.6 i po 9 miesiącach urzytkowania opadły 2 cm:/ (347mm mialy przy zakupie a wczoraj jak mierzylem to 330:/) Badziewie !!!!nie polecam

I teraz zastanawiam sie czy mam zalozyc uzywki oryginalne jak na zdjeciu( maja 4 kropki-2 ziolone i 2 rozowe),nie wiem ile lat jezdzily w innym aucie( sa dosc przyrdzewiaja na dolnym i gornym uzwojeniu jak i czarna farba z nich schodzi gdzie niegdzie). Maja wys. 370mm.Koszt 150 zł za 2szt.

Druga mozliwosc to sprezyny GH, tylko ze do silnikow tdi- jest mocniejsza (wys. 365mm,sr. 142mm ,gr. drutu 12.7mm) sa po 90 zł za szt.

Ktore rozwiazanie jest lepsze waszym zdaniem. PS nie mam kasy na lepsze. Wymiana maglownicy i amorow z przodu zabily mnie finansowo na jakis czas,a czuje ze sprzeglo sie tez szykuje:/ [url=http://images43.fotosik.pl/108/770c3d4dc23de2b0m.jpg]Obrazek[/URL]

ja bym brał oryginały czy te czy inne - ale oryginały, na farbę sie nie patrz i się nie martw ile se springi miały najechane km
rzemiosło to rzemiosło a ori to ori


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości