opinie o produktach MTS-technik

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » śr lut 25, 2009 23:04

cezary3 pisze:ok założyłem Kit -30 MTS dedykowany do new beetle........no i tak z przodu wyszło -35mm z tyłu -65 więc można się domyślić jaka była moja reakcja...jutro będe dzwonił do VENOM24.PL gdzie kupiłem zestaw żeby wyjaśnić sytuacje więc narazie wstrzymuje się z komentarzami...zdjęć nie pokazuje bo wstyd pokazać pozdr

zakładałes do golfa IV czy do new beetla.?



Awatar użytkownika
cezary3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 27, 2007 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: cezary3 » śr lut 25, 2009 23:13

new beetle.......ale jest to ten sam kit co w mk4 przejechałem już 150km więc nie licze na "ułozenie"
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2009 23:15 przez cezary3, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MK4 US VR6 GTI
MK2 US Westmoreland Year One

Bora V6 4motion
MK2 GTI 16V 86' Year One

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » czw lut 26, 2009 10:27

cezary3 pisze:new beetle.......ale jest to ten sam kit co w mk4 przejechałem już 150km więc nie licze na "ułozenie"
a gwintu nie chciałes z tej samej firmy?



Awatar użytkownika
cezary3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 27, 2007 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: cezary3 » czw lut 26, 2009 11:03

poczatkowa chciałem gwint i jakbym wiedział jak to sie skonczy to dalej bym chcial ale jako ze planowalem wiekszosc czasu jezdzic na -30 a gwint wtedy jest najbardziej rozkrecony i nie chodzi optymalnie wiec postanowilem kit kupić teraz widze ze to był bład i niepotrebna strata czasu i pieniędzy..no nic zobaczymy co mi w VENM24.pl powiedzą


Obrazek
MK4 US VR6 GTI
MK2 US Westmoreland Year One

Bora V6 4motion
MK2 GTI 16V 86' Year One

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw lut 26, 2009 13:15

cezary3, spokonie moze pomylka i tyle takei rzeczy sie zdarzaja... poczekaj co powiedza...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » czw lut 26, 2009 16:31

cezary3 pisze:poczatkowa chciałem gwint i jakbym wiedział jak to sie skonczy to dalej bym chcial ale jako ze planowalem wiekszosc czasu jezdzic na -30 a gwint wtedy jest najbardziej rozkrecony i nie chodzi optymalnie
dlaczego tak sadzisz, dlaczego przy obniżeniu -30 gwint sie niby nie sprawdza, czy zeby dobrze spełniał swoje zadania musi odrazu byc na max obiżony.



Awatar użytkownika
cezary3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 27, 2007 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: cezary3 » czw lut 26, 2009 17:33

poczytaj na forum jest pełno tematów dot. tego...wg wiekszosci ludzi uzywających zawieszeń gwintowanych kazdy gwint ma optymalny zakres ulozenia przykladowo jeden najlepiej pracuje w zakresie od -50 do -70 inny w innym ale zazwyczaj tlumienie i wlasciwosci sa upośledzone na skrajnych ustawieniach.. powinni sie moze wypowiedzieć ci którzy tym handlują i znają opinie właścicieli odnosnie optimum dla poszczególnych marek.........z tego tez powodu zdecydowałem sie na kit


Obrazek
MK4 US VR6 GTI
MK2 US Westmoreland Year One

Bora V6 4motion
MK2 GTI 16V 86' Year One

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » czw lut 26, 2009 17:41

cezary3 pisze:poczytaj na forum jest pełno tematów dot. tego...wg wiekszosci ludzi uzywających zawieszeń gwintowanych kazdy gwint ma optymalny zakres ulozenia przykladowo jeden najlepiej pracuje w zakresie od -50 do -70 inny w innym ale zazwyczaj tlumienie i wlasciwosci sa upośledzone na skrajnych ustawieniach.. powinni sie moze wypowiedzieć ci którzy tym handlują i znają opinie właścicieli odnosnie optimum dla poszczególnych marek.........z tego tez powodu zdecydowałem sie na kit
Mapet proszę....



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » czw lut 26, 2009 22:00

cylinder, o co proszisz o opinie?

jesli tak to wg meni jako nie sprzedawcy a uzytkownika gwintu od lat moge stiwerdzic ze gwint na samej gorze pryznajmniej H&R to nie jest najszczesliwsze rozwiazanie i ten 1 cm od samej gory gwintu trzeba opuscic... ale nie az na -70 nie przesadzajmy ... ;)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » czw lut 26, 2009 22:59

cylinder, o co proszisz o opinie?
:grin:
MAPET pisze:jesli tak to wg meni jako nie sprzedawcy a uzytkownika gwintu od lat moge stiwerdzic ze gwint na samej gorze pryznajmniej H&R to nie jest najszczesliwsze rozwiazanie i ten 1 cm od samej gory gwintu trzeba opuscic... ale nie az na -70 nie przesadzajmy ... ;)
wiadomo ze na samej górze to on za dobrze działał nie bedzie, ale mozna sobie regulowac wysokosc i ustawiac metoda prób i błędów.
Czy ma ktos założony ten gwint MTS w golfie 4?



kraszi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt lut 15, 2005 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Auto: VW GOLF III GTI TDI 20 JAHRE
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: kraszi » sob lut 28, 2009 13:18

przeczytałem wszystkie posty apropo tego mts-a a chodzi mi o gwint bo mam załozone ATS CUP 8 i 9 cali wiec gwint jest mi jak najbardziej potrzebnyy .musze przyznac ze jest wiecej ludu pozytywnie gadajacych o tych amorqach niz tych którzy sa na nie :) w poniedziałek zamawiam gwinta do golfa II i dam znac jak to sie zachowuje itp .czy na gwintach tez jest grawera mts technicx ??


VW GOLF III GTI 20 JAHRE
[color=#0000BF]POLEROWANIE FELG ALUMINIOWYCH[/color]

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pn mar 02, 2009 22:44

kraszi pisze:czy na gwintach tez jest grawera mts technicx ??
technik

nie mylmy z TA technix ;)


wiec za okolo 2 miesiace beda meic ....


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
stealth23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 09:56
Lokalizacja: OstróVw/SkrzyszóVw
Kontakt:

Post autor: stealth23 » wt mar 03, 2009 17:05

Też się przymierzam do zakupu gwintu - jednak jeszcze nie wiem co wybrać. Czy MTS czy FK, bo jedne i drugie są prawie w tym samym przedziale cenowym, oba gwinty można zobaczyć na allegro. Wszyscy piszą tu o MTS, GT czy TA a o FK ani razu. Jakieś sugestie?



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » wt mar 03, 2009 21:34

bylo kilak tematów o FK.. ten temat jest akurat o MTS


a FK poczytaj tez bo bylo nawet sam pare razy pisalem...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości