"dobija" przednie zawieszenie. POMOCY:(

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

polo40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob sie 30, 2008 08:33
Lokalizacja: Wrocław

"dobija" przednie zawieszenie. POMOCY:(

Post autor: polo40 » sob lut 28, 2009 10:43

Mój problem polega na tym iż gdy najechałem na dziure ewentualnie jakąs nie równośc czuje jak przednie zawieszenie mi "dobija" poprostu czuje takie uderzenie w przednim zawieszeniu. Dodam iż cały przód został wymieniony(drążki, simenbloki, amory oprócz sprężyn, nawet łożyska idp.) zaoszczędziłem nieco na poduszkach amortyzatora (zapłaciłem 30 zł poduszka + łożysko, a w innym sklepie za samą poduszke trzeba było wydac 30 zł) czy to może byc wadą? Długo szukałem tu na forum i na googlach ale nigdzie nie znalazłem nic co by mi mogło pomóc, prosze o wyrozumiałosc



Awatar użytkownika
Wajsik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: czw sie 23, 2007 16:14
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Wajsik » pn mar 02, 2009 13:48

Jeśli to jest głuchy dźwięk to poduszki.Na poduchach sie nie oszczędza bo to na naszych drogach szybko sie wybija.Kup raz a porządne polecam firmy "Meyle"


Obrazek

Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

Re: "dobija" przednie zawieszenie. POMOCY:(

Post autor: ciachotdi » pt mar 06, 2009 13:25

Mam to samo okropne jak sie jedzie po gładkiej jezdni wszystko ok. ale jak sie wjedzie w doły to zakłuca przyjemnośc z jazdy wezme sie do tego jak sie zrobi ciepło :bajer: bo to napewno poduszki (łożyska) na amorkach z przodu. Na początku pyślałem ze to z tyłu ale po gruntownym remoncie tylniego zawieszenia tylko przód został i tuleje na wachaczu :bigok: :



Awatar użytkownika
kamil mk3 cl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt lis 04, 2008 23:00
Lokalizacja: Szczerców

Post autor: kamil mk3 cl » wt mar 10, 2009 16:41

ja miałem to samo
trzeba wymienić amorki bo (seryjne) są za długie i dobijają do kończa
sportowe są jakies 3 cm niższe


błekitny ABS
zapraszam
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=225397

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości