Chałasy w zawieszeniu przednim.

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Kamilds87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr sty 09, 2008 23:58
Lokalizacja: Blinów II okolice: Kraśnik Janów Lubelski
Kontakt:

Chałasy w zawieszeniu przednim.

Post autor: Kamilds87 » śr gru 03, 2008 14:34

Witam! Ostatnio zaopserwowałem pewien chałas który sie uwydatnił po zmianie kół na zimowe, letnie miałem 15/195/55, teraz mam 14/185/60. Chałas polega natym że jest wrażenie jakby tłukły sie poduszki w przednich kielichach a poduszki były wymieniane dodam że mam zawieszenie sportowe Jamex dość twarde. zastanawiam sie np. jaki ma związek stan ciśnienia w oponach np.(z mało) gdyż leżały całe lato. Również gdy podniose na podnośniku to rósza sie całe koło z amortyzatorem ale to chyb tak ma być gdyż opada łożysko z talerzykiem naduł. Bardzo mnie zastanawia to zjawisko prosze o jakieś porady lub spostrzeżenia. :rotfl:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
marco96
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn gru 01, 2008 20:24
Lokalizacja: 60KM(PS) od LUBlin"a
Kontakt:

Post autor: marco96 » śr gru 03, 2008 19:25

sprobuj dobic wieksze cisnienie w oponach,moze pomoze zreszta zawsze mozna pozniej upuscic troche wiatru...sprawdz tez sobie w jakim stanie sa tuleje w przednim wachaczu...moze to to powoduje...u mnie cos takiego bylo wymienillem i jest oki... :grin:


Mój GoffriQ TURBO'KLACZ MK3 1,9TDI 1Z BON JOVI

www.metamorfoza-zana.pl ...zapraszam...

Kamilds87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr sty 09, 2008 23:58
Lokalizacja: Blinów II okolice: Kraśnik Janów Lubelski
Kontakt:

Post autor: Kamilds87 » czw gru 04, 2008 01:18

dobiłem troche powietrza i chyba jest lepiej, a tuleje ostatnio djagnosta sprawdzał i ok, tylko stabilizator jedden ma luzy ten od kierowcy, noi właśnie ściąga mnie na lewą strone troche wiec to chyba to jest przyczyna, i równierz może to troche jakoś chałasować. dzięki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości