Podpowiedzcie cos zmiana zawieszenia golf II

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Podpowiedzcie cos zmiana zawieszenia golf II

Post autor: Dystans6 » śr paź 01, 2008 14:59

Mam taki problem ostatnio stałem na chodniku golfem i podszedł do mnie koleszka spodobał mu sie golf nawineliśmy temat i sie zgadaliśmy ze też kiedyś miał golfa II i pozostały mu spręzyny wszystkie 4 EIBACHA zielone obniżajace o 40mm i jak chce moge je od niego kupić za 200zł .Teraz nie wiem co zrobić bo jakis rok temu wymieniałem sobie przednie zawieszenie cale na nowe amory ,sprezyny no i tam kupa innych rzeczy jeszcze z przodu a tylu nie ruszalem tylko zmienilem odboje miski itp.Moje pytanie czy warto to brać od tego koleszki za taka cene 200zł za komplet używane oczywicie sa no i czy nie będzie z tym jakiś problemów bo mam fele 15calowe BBS szprychowe z oponkami 195/50 ET 24 i wczesniej jak mialem odboje z tylu spieprzone i talerzyki to mi przycierało czasami po wymianie tych odboi i wszystkich innych rzeczy teraz mam z tym spokoj ale myśle sobie czy jak sie obniży to czy nie bedzie to znowu przeszkadzac .I wogole czy amortyzatory do takich spręzyn podejdą te co mam czy też będe musiał je wymienić ogólnie co powinienem jeszcze wiedziec na temat zawieszeniea jeżeli miałbym to wymieniac i czy to wogole robic napewno wygladowo by sie poprawiło ale czy nie bedzie to mocno uciażliwe zachaczanie itp rzeczy poradźcie cos...tutaj zamieszczam temat z moim golfem jak teraz wyglada na tym zawieszeniu seryjnym gdzieś tam w temacie są fotki : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=96046&start=0
Ostatnio zmieniony śr paź 01, 2008 15:03 przez Dystans6, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » czw paź 02, 2008 14:52

Nie masz co przezywać :P, -40mm to nic wielkiego. Eibach bardzo dobra marka. A co do twoich felg to wiem jakie to sa ,te BBSy lol tez nie ma co przezywac bo 195/50/15 to nic takiego. A ET to chyba pomyliles bo tam raczej nie bylo ET24.



Awatar użytkownika
Dystans6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 03, 2005 23:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: Dystans6 » pn paź 06, 2008 22:30

MarcoVW pisze:Nie masz co przezywać :P, -40mm to nic wielkiego. Eibach bardzo dobra marka. A co do twoich felg to wiem jakie to sa ,te BBSy lol tez nie ma co przezywac bo 195/50/15 to nic takiego. A ET to chyba pomyliles bo tam raczej nie bylo ET24.
No wlasnie nie wiem bo z przodu to znacznie wychodzą poza obrys nadkola z tylu w sumie mniej i nie wiem czy nie bedzie z tym problemu przy obciazeniu i przycierka a co do ET sie nei pomyliłem jest 24 załaczam ci fotki jak to wyglada i na feldze masz napisane ET jak cos...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Wajsik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: czw sie 23, 2007 16:14
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Wajsik » wt paź 07, 2008 10:10

Przymierzałem kiedyś taką opone na feldze z et 13 i nie miałem problemu.Od góry na pewno będziesz miał miejsce.Co do amorków to przednie wytrzymają nie cały rok,zależy ile jeździsz.
za taką firmę to dobra cena


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości