Skrzywione przednie koło ;/

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

soJer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 19:53
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Skrzywione przednie koło ;/

Post autor: soJer » wt wrz 30, 2008 18:40

Witam.. niedawno wjechalem w dosc duza dziure.. poza rozwalonym alumem jest chyba cos z zawieszeniem... ( nie mam pojecia Co ;/) Wsadziłem kolo zapasowe i jest ono pochylone do srodka cos takiego |-----\ czy mogłby mi ktos powiedziec co z tym jest i co dalej robic? bo niemam pojecia czy wachacz do wymiany.. czy moze amor krzywy aa i jest sportowe w nim (golf II ) zawieszenie ( czerwone sprezyny ), jak cos moje gg 4414301 Obrazek


zapraszam http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=291532

Baryla
...
...
Posty: 963
Rejestracja: pt mar 21, 2008 21:57
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Baryla » wt wrz 30, 2008 20:22

poczynając od uszkodzonego amortyzatora, przestawienia kąta nachylenia po uszkodzenia wahacza. Trzeba zdjąć koło i przyjrzeć się, może tylko przestawiły się kąty.
Ostatnio zmieniony wt wrz 30, 2008 20:23 przez Baryla, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

Post autor: Lukas-182 » wt wrz 30, 2008 22:20

Jak kąt koła się przestawił, to góra koła powinna trzeć o amorek...

Ja stawiam na przestawioną geometrię koła, zapewne przy uderzeniu puściło na dwóch śrubach (łączenie amorka ze zwrotnicą)...

Ty jeździsz z takim kołem ??



soJer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 19:53
Lokalizacja: Sląsk
Kontakt:

Post autor: soJer » wt wrz 30, 2008 22:37

niejezdze dopiero co felge odebrałem ze spawania.. nie pasuje mi to i chce cos z tym zrobic ;) wydaje mi sie ze to amorek bo jak dzwiglem klape z przodu tam widac sruby z amora to z tej str jest lekko krzywo


zapraszam http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=291532

Awatar użytkownika
Lukas-182
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 997
Rejestracja: czw maja 18, 2006 23:00
Lokalizacja: Sztum/Malbork/Elbląg
Kontakt:

Post autor: Lukas-182 » wt wrz 30, 2008 23:00

soJer pisze:dzwiglem klape z przodu tam widac sruby z amora to z tej str jest lekko krzywo
To może poszła guma i łożysko oporowe...ta śruba, która łączy amor z łożyskiem co widać u góry, po otworzeniu klapy, jest centralnie na środku otworu czy tez jest przesunięta ???Jak przesunięta, to poszła guma, koszt wymiany około 40zl :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości