Pomóżcie - zawieszenie sportowe...

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

damiangd

Pomóżcie - zawieszenie sportowe...

Post autor: damiangd » śr wrz 24, 2008 13:59

Mam mkIII 93r 1.8 benzyna i niestety po malych "szalenstwach" poszly mi przednie teleskopy. Skoro juz nawaliły i musze je wymienić, to planuje wstawic całe sportowe zawieszenie. Problem w tym że dopiero zaczynam w tym temacie i niebardzo sie orientuje co, jak, z czym i do czego :).
Na allegro znalazłem coś takiego http://allegro.pl/item439707757_vw_golf ... 40_mm.html
Nadaje sie do mojego golfa?? Kupowac wogole na allegro takie rzeczy, czy raczej dac sobie spokój? może jest ktoś z trójmiasta kto zna jakiś sprawdzony sklep z zawieszeniami???

Z góry dzięki za pomoc



Grexon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 27, 2008 11:19
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Grexon » śr wrz 24, 2008 18:01

Pierwszy raz widze zawias Jom... ale jezeli chcesz Kit to slyszałem ze za nie duze pieniadze FK robi swoja robote... (patrząc na tą niższą półke cenową) Pewnie ze na allegro mozna kupowac, ryzyko jest takie same jak przy kazdej innej tranzakcji :). Ale ogolnie to mało sie znam także... :chytry:
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2008 18:02 przez Grexon, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Sebas1901
VW über alles
VW über alles
Posty: 446
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 13:55
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Sebas1901 » czw wrz 25, 2008 07:44

Napisz jeszcze ile chcesz przeznaczyć na zawiasik i czego od niego oczekujesz :bajer: Tzn czy ma być twardy czy miękki i jakie obniżenie.A i jakie masz koła chodzi o rozmiar,szerokość i ET :bigok:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=270600][size=167]Mój GOLF CABRIO[/size][/url]

zapraszam:)

damiangd

Post autor: damiangd » czw wrz 25, 2008 13:42

Sebas1901 pisze:Napisz jeszcze ile chcesz przeznaczyć na zawiasik i czego od niego oczekujesz :bajer: Tzn czy ma być twardy czy miękki i jakie obniżenie.A i jakie masz koła chodzi o rozmiar,szerokość i ET :bigok:
Ile moge przeznaczyć tego sam nie wiem :hmm: Wszystko wyjdzie jak bede mial cos konkretnego na oku :grin: Oczekuje raczej połączenia żeby był miękki, ale dobrze trzymał się w zakrętach i nie bujał. Obniżenie to max 40mm ze względu na częste trasy po 1400km + wjazd na prom (na wiekszej glebie bym juz nie wjechał na rampe), noi oczywiście ze względu na nasze polskie drogi. Rozmiar itd kół 6Jx14H2 ET45 fele stalowe, jeszcze nie wiem jakie opony będą dokładnie na nich bo dopiero za 4 tygodnie zmieniam na zimowki (zjazd do finlandii).



Awatar użytkownika
Sebas1901
VW über alles
VW über alles
Posty: 446
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 13:55
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Sebas1901 » czw wrz 25, 2008 19:49

ja jeździłem na gt cupline i byłęm zadowolony.Wsam raz dla Ciebie nie za miękki i nie za twardy.włóż -40 i bedzoesz zadowolony.Albo MTSa jak wolisz :bigok:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=270600][size=167]Mój GOLF CABRIO[/size][/url]

zapraszam:)

damiangd

Post autor: damiangd » pt wrz 26, 2008 10:15

Sebas1901 pisze:ja jeździłem na gt cupline i byłęm zadowolony.Wsam raz dla Ciebie nie za miękki i nie za twardy.włóż -40 i bedzoesz zadowolony.Albo MTSa jak wolisz :bigok:
Podaj jeszcze ceny i jakieś namiary gdzie to można dostac (jakiś sklep w necie itp) :bajer:
Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł??? :grin:



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » pt wrz 26, 2008 15:42

Tego JOM'a sobie odpuść . Juz raz ta sprawa była poruszana , ten gosciu co to sprzedaje to nie wiadomo skad wzioł specyfikacje. W katalogu JOM'a nie ma wariantu -40 tylko jest -35.
Jesteś z Gdyni to podjedz do sklepu Venom http://www.venom24.pl/kontakt.php?osCsi ... 6fafef4c6c i weź MTS Technik'a.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości