problem z zawieszeniem FK!!!

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

zabolek_23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 20:48
Lokalizacja: uk
Kontakt:

problem z zawieszeniem FK!!!

Post autor: zabolek_23 » czw lip 31, 2008 23:54

witam kupilem zawieszenie fk automotiv ale bylo ono niekapletne!!!brak gum kture oslaniaja amor i nie bylo odbojow na gore na sprezyne;(((wiec dalem te stare ze standardowego zawiasu;((((teraz podczas skrecania kolami cos mi puka mysle ze to na odboju ktury jest na sprezynie!!wydaje mi sie ze to on sie obraca wtedy kiedy skrecam!!!pomocy gdzie moge cosik dokupic do tego??
Ostatnio zmieniony czw lip 31, 2008 23:56 przez zabolek_23, łącznie zmieniany 1 raz.


dzieki

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » pt sie 01, 2008 00:00

bo pewnie kupiles to z allegoro tanie FK ktore defakto jest tania wersja FK i z "prawdziwymi" gwintami FK nie ma za bardoz nic wspolnego
jest robione przez podproducenta i tyle FK AK pewnie i jakosciowo wcale nie lepsze niz jakiec cupliny mts tecnicks czy SS

a klucz miales? jak tak to sukces...

oslony to czasem eni am w gwintach
nie mozesz dac od serii bo sa za szerokei i spreyzna ci bedzie o to owadzac
musisz dac takie by zmeiscily sie wewanatrz sprezyny


chyab ze mowiesz o KIcie..... bo teraz tak doczytalem sorki... no to do kitu powienienes przelozyc seryjne oslony i powinno byc OK
Ostatnio zmieniony pt sie 01, 2008 00:01 przez MAPET, łącznie zmieniany 1 raz.


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

zabolek_23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 20:48
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: zabolek_23 » pt sie 01, 2008 21:52

tak to caly kit mam tu jest link wiesz gdzie moge dokupic odboje na gore????dzieki!!http://www.europerformance.co.uk/pages/ ... ct=3733104


dzieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości