Stuki w tylnym zawieszeniu.

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Mirek39m
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: pt lip 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Mirek39m » czw lip 31, 2008 06:16

trzeba sprawdzić tulejkę metalowo-gumową i górne mocowanie amortyzatora tam jest poduszka gumowa


Mirek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » czw lip 31, 2008 09:15

też mam tak samo, tylko w golfie III, nic na diagnostyce nie wykazało, gumy też mi sprawdzali i mówili że w porządku, w końcu powiedzieli że to amortyzator, że w środku coś tam poszło i stuka, choć trzyma dobrze, jeżdżę już tak chyba z pół roku, bo nie wiem kupie amorki i będzie tak samo, a mówili że amorki ogólnie mam lepsze tylne niż przednie, więc bez sensu wymieniać.



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » sob sie 02, 2008 23:31

Tak , sam w sobie amortyzator moze zaczać stukac , poprostu tworzy sie puste pole proznia na trasie pracy tłoczyska. To powoduje stukanie.

Druga opcja to wyrobiony otwór w mocowaniu gornym (poduszcze).
Obrazek



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » ndz sie 03, 2008 14:52

za miesiąc mi się kończy dowód, więc będe jechał na diagnostykę, przypilnuję by mi ten tył sprawdzili, zobaczymy co wyjdzie,



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » sob sie 09, 2008 12:03

Deco trzeba zmontowac amorek by zajac sie wzmocnieniem gornym (poduszką), co do tylnich to spoko nie trzeba sciagaczy do sprezyn



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości