wybór zawieszenia gwint czy zwykle sportowe???????????

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Post autor: phanteon » ndz cze 08, 2008 16:36

MK_TRE pisze: jest elegencko jakie masz teraz nastawy?
Z tyłu zostały 4cm gwintu a z przodu też sporo jeszcze, ale nie pamiętam ile dokładnie.



gangster145
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 01, 2008 12:34
Lokalizacja: armadale SZKOCJA

Post autor: gangster145 » pn cze 09, 2008 14:02

ja w piatek jade wymienic 4 gumy na 195/45/R15 a w sobote wymieniam przod zawias. sam tyl wymieniony a jezdzi sie duzo nizej i relaks w zakretach wiekszy- musze jeszcze jechac na zlomowisko i wyciagnac jakies siedzenia kubelki a mam niedaleko szrot sportowych samochodow to bedzie w czym wybierac! pozdro ze wciaz slonecznej szkocji!!!


GANGSTER 145

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: MK_TRE » pn cze 09, 2008 22:49

phanteon, to zglebic jeszcze mozna galancie sma wymieniales zawieche ile ci to zajeło?
gangster145, na jakie laczki sie zdecydowales rozejzyj sie i dla mnie za fotelemi i kanapa do mojej maszynki jakies recaro połkubełki mile widziane he he he :grin:


mk_tre

Awatar użytkownika
matash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 02:03
Lokalizacja: Kalwaria Z./Ruda Śl.

Post autor: matash » wt cze 10, 2008 00:25

jezdzilem do tej pory Corrado na gwintach Pateca, Weiteca i KW V1, najwyzej oceniam zdecydowanie KW, mam na nim wiekszy komfort na kolach 17 i oponach 205/40 niz na dwoch pozostalych na kolach 15 i oponach 195/55(patec to juz wogole totalny beton byl), KW naprawde jest warte tych pieniedzy
Ostatnio zmieniony wt cze 10, 2008 00:27 przez matash, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Post autor: phanteon » wt cze 10, 2008 00:41

MK_TRE pisze:phanteon, to zglebic jeszcze mozna galancie sma wymieniales zawieche ile ci to zajeło?
Dwa dni po 6-7 godzin. Tylko jednego dnia zrobiliśmy tył, bo przednich śrub nei byliśmy wstanie odkręcić a drugiego dnia przód (szybciej szło) plus rozbiórka jednej strony tyłu, korekcja wysokości 2 razy. Za drugim razem myśle, że spokojnie w ciągu jednego dnia bym się zmieścił.



MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: MK_TRE » wt cze 10, 2008 09:32

phanteon, nie no zgadza sie im wiecej razy sue cos trobi tym wiekszej wprawy nabierasz i kuma sie mniej wiecej juz co i jak allllllee nie liczy sie czas tylko efekt koncowy który jest zajefajny
matash, no wlasnie ja rozwazam kupno KW V1 na niemieckim eba-u koszt to ok 650ojro nie wiem tylko ile wyjdzie z przesylka go polski :crazy: no i musze dorwac kogos kto szwargocze po niemiecku zeby luknal na ta aukcje zebym nie mial zasadzki pózniej heeeeeeeeehhh


mk_tre

Awatar użytkownika
matash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 02:03
Lokalizacja: Kalwaria Z./Ruda Śl.

Post autor: matash » wt cze 10, 2008 15:56

kolega ma do sprzedania nowke KW V1 za 2600zl


www.vagmalopolska.pl

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: MK_TRE » wt cze 10, 2008 21:34

matash, no to troche drogo tak mi sie zdaje dokladnie 675 ojro 30 przesylka do polski po kursie 3.30 to troche taniej wychodzi KW-V1 nie jest to typowy beton zostaje jeszcze troche komfortu???i czy jest w miare twardy zeby przy nastawach z tylu -50 i ewentualnym obciazeniu nie siadla mu ''dupcia'' na tyle ze bedzie tarło??????


mk_tre

Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2779
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Post autor: phanteon » śr cze 11, 2008 00:01

MK_TRE pisze:zeby przy nastawach z tylu -50 i
To chyba przy każdym gwincie będzie beton przy tak małym skręceniu



Awatar użytkownika
KLASSIK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw mar 30, 2006 13:55
Lokalizacja: Józefów

Post autor: KLASSIK » śr cze 11, 2008 10:39

MK_TRE pisze:matash, no to troche drogo tak mi sie zdaje dokladnie 675 ojro 30 przesylka do polski po kursie 3.30 to troche taniej wychodzi
jesli kupisz na ebay to dolicz sobie jeszce koszty przelewu od tych 705E i wyjdzie cie tyle samo o ile nie drozej

przykladowo koszt przelewu od 400E wyniosl mnie 115 zeta przez WESTERN UNION,z konta na konto jest drozej

Euro wg NBP stoi teraz 3.37 co nie oznacza ze tyle policza ci w bamku gdzie bedziesz robil przelew

znajac zycie policza ci cos okolo 3.50 wiec koszty juz wzrastaja

zastanow sie nad tym,moze jednak lepiej kupic ten za 2600,moze co utargujesz i bedziesz happy,mozesz jeszce kupic gwint FK,jest komfortowy, i tanszy niz KW,smigam juz na gwintach FK z 8 lat i jestem bardzo zadowolony,polecam
Ostatnio zmieniony śr cze 11, 2008 10:44 przez KLASSIK, łącznie zmieniany 2 razy.


www.cultstyle.pl

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: MK_TRE » śr cze 11, 2008 13:39

phanteon, -50 to malo????w porównaniu z seria to chbba jest juz cos :?
KLASSIK, a widzisz o tym nie pomyslalem a dzis bedew banku to sie zapytam jaki bedzie koszt od tej sumy?????i wtedy sie zobaczy a ten gwincik FK cco podalem linka strone wczesniej to z regulacja twardosci chyba jest no i cena spoko nizsza??kupowales juz cos na ebay.de????pytam bo nie bardzo wiem od czego mam sie zabrac :grrr:


mk_tre

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » śr cze 11, 2008 13:41

chcesz to ci FK sparawdze w katalogu po ile sa...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
KLASSIK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw mar 30, 2006 13:55
Lokalizacja: Józefów

Post autor: KLASSIK » śr cze 11, 2008 13:52

MK_TRE,kupowalem,placilem przez WESTERN UNION,kasa w 15min do odbioru

najpierw zorientuj sie czy sprzedajacy wysyla za granice

jesli tak to mozesz sie dogadac co do ceny lub czekac do zakonczenia aukcji

nastepnie bierzesz jego dane do przelewu,pedzisz do banku i robisz przelew

jak zrobisz przelew przez WU to dostaniesz specjalny kod ktory musisz wyslac sprzedajcemu wraz ze swoimi danymi,aby mogl odebrac kase w banku lub na poczcie,a potem czekasz juz tylko na paczke

to chyba na tyle

z reszta w banku ci wszystko wytlumacza,sparwdz tez kurs jaki maja w banku i przelicz wszystko bo moze sie oakzac ze wyjdzie duzo drozej

-50 wzgledem serii to juz jest sporo

czy to musi byc nowy gwint czy moze byc uzywka?

jesli uzywka to kupuj FK

znalazlem cos takiego
http://cgi.ebay.de/FK-Koenigsport-Gewin ... dZViewItem
Ostatnio zmieniony śr cze 11, 2008 14:00 przez KLASSIK, łącznie zmieniany 2 razy.


www.cultstyle.pl

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Post autor: MK_TRE » śr cze 11, 2008 17:59

MAPET, spoko kazda pomoc sie liczy :grin:
no wlasni sprawa wyglada tak ze koles który gada perfekt po nimiecku jest teraz w trasie i musze czekac na niego bo sam nie dogadam sie za nic w swiecie i teraz czekam na niego
raczej wolalbym nówke bo z tymi uzywkami to wiadomo jak jest zalezy jak sie trafi no a róznica cen kosmiczna
no wiec tak kurs ojro w banku w którym mam konto jest 3.46x585 za FK do tego dochodzi oplata za przeliczenie waluty 68zl i koszt wysylki tak to wyglada jak bym placil normalnie z konta na konto
w banku w którym jest wester union porwizja 125 zł z tym ze w banku dzis mi powiedzieli ze musze wiedziec czy koles do którego ida pieniadze a raczej bank obsluguje wester unoin bo jaka nie to lipa o kodzie i calej reszcie tez mi powiedzieli


mk_tre

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości