Graty do G60/G40 z allegro

Forum techniczne związane z silnikami G60

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: śr lut 21, 2007 23:48
Lokalizacja: Kiełczów
Kontakt:

Post autor: gumiś » śr lis 04, 2009 22:10

Polecam użytkownika LADRO,chłop zna sie na rzeczy i chętnie służy pomocą,siedzi długo na rynku g i jego usługi nie są drogie,kompresor po jego robocie chodzi super. :pub:



Awatar użytkownika
Dedi_S
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: śr maja 21, 2008 14:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Dedi_S » ndz lis 08, 2009 22:42

Info dla szukających listew na allegro:
Firma Ensinger od wiosny tego roku nie produkuje już materiału SINTIMID8000, jest to spowodowane zerwaniem współpracy z DuPointem, który tą mieszankę produkował. Na dzień dzisiejszy jest sprzedawany zamiennie inny materiał już pod zmienioną nazwą i produkowany tylko przez Ensingera (bez współpracy z nikim). Każdy kto twierdzi, że sprzedaje listwy Sintimid8000 mija się z prawdą. Sprawdzałem w centrali Ensingera i ten materiał występuje tylko na zamówienie i już od dawna go nie produkowali, bo takowych zamówień nie mieli. Dlatego jest tak drogi, bo uruchomienie produkcji nawet dla kilka setek kompletów do G jest po prostu nie opłacalne. Jednocześnie nie twierdzę, że sprzedawane listwy są złe - chodzi mi jedynie o nazwę.
Ostatnio zmieniony ndz lis 08, 2009 23:36 przez Dedi_S, łącznie zmieniany 1 raz.


Zanim coś napiszesz i doradzisz to pomyśl bo możesz innych narazić na koszty.

Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » wt lis 10, 2009 01:06

Hmm to coś nie tak. Bo jeszcze na początku tego roku pytałem ensingera i taśmy z sintimidu8000 i były bez problemu na zamówienie cięte na wymiar.Tylko że cena powalała.Ściągać z Niemiec taniej wychodzi.Zapasy muszą mieć bo nie wyprodukowali tego materiału tylko do zastosowań w G.



Awatar użytkownika
Dedi_S
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: śr maja 21, 2008 14:42
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Dedi_S » wt lis 10, 2009 10:12

Trochę zamotałem :)
Materiał jest nadal produkowany, ale pod inną nazwą, postaram się odszukać maila od nich i "zacytować". Cena wynika z małej ilości zamówień na PTFE+7%PI. Możliwe, że np ktoś w zeszłym roku zamówił kilka set kompletów i dlatego ma taniej oraz ma jeszcze na magazynie. Z rozmowy telefonicznej wynikało, że nie mają nic na magazynie.


Zanim coś napiszesz i doradzisz to pomyśl bo możesz innych narazić na koszty.

yahoo_p
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 502
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 11:17
Lokalizacja: Łódź / Inowłódz
Kontakt:

Post autor: yahoo_p » pt lis 20, 2009 17:56

gumiś pisze:Polecam użytkownika LADRO,chłop zna sie na rzeczy i chętnie służy pomocą,siedzi długo na rynku g i jego usługi nie są drogie,kompresor po jego robocie chodzi super. :pub:

Również polecam tego Pana. Zamawiałem u niego regulowane kółko rozrządu, co fakt do 16V, ale jest naprawdę godny zaufania :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „G60”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości