Graty do G60/G40 z allegro

Forum techniczne związane z silnikami G60

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » śr gru 03, 2008 11:33

koniu12 pisze:nie chce mi się już donosić i pisać w końcu mnie zbanują, nie mam szans na nic.
Kolego, tak sie nie robi. Zarzucasz komuś oszustwo, a jak prosimy Cię o jakiekolwiek namacalne dowody potwierdzające Twoje doświadczenia to sie wykręcasz. Nieładnie z Twojej strony.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

jordang60
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 26, 2008 18:57
Lokalizacja: Poznań

zestaw mocy

Post autor: jordang60 » sob gru 20, 2008 09:38

zakupiłem w hurtowni mojego ulubionego sprzedawcy Henia zestaw mocy i jestem bardzo zadowolony, powiem tylko tyle że napewno kupię coś trzeci czy czwarty raz i szkoda mi waszej glupoty ze jeździcie po porządnym człowieku
Ostatnio zmieniony sob gru 20, 2008 09:51 przez jordang60, łącznie zmieniany 1 raz.



Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » ndz gru 21, 2008 14:38

Ehh.Tu nie chodzi o Henia.On tylko zrobił mały błąd z tymi numerami etkowymi.I tyle.Ostatnio też od niego kupowałem spręzynki te co są w połówkach G bo nie miałem a przyszło do mnie G co miało je popękane.Dogadałem się zapłaciłem i oki.



Awatar użytkownika
Puzon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: śr lis 24, 2004 21:21
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Puzon » pn sty 26, 2009 12:23

Jako, że ja założyłem temat chciałbym teraz wypowiedzieć swoje zdanie na temat jednej z osób zajmujących się G.

A więc po rozmowach z kolegą Ladro zdecydowałem się wysłać moje G do niego, wysłałem G w poniedziałek dostałem z powrotem w piątek :) G wymyte do czystego, zrobiony rozwiercik, porobione fotki jak wygląda G po zrobieniu, stare zużyte części włożone do mojego wglądu, poza tym bardzo dobry kontakt z Ladro - odpowiadał na każde moje dziwne pytanie hehe, jestem jak najbardziej zadowolony z wykonanej usługi i ceny, także nie wierze w to, że komuś wybuchło G czy coś podobnego po zakupie gratów u Ladro!!

G założone, auto śmiga, w tygodniu będę mierzył ile dmucha, ale dmucha ładnie :bajer:
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2009 17:08 przez Puzon, łącznie zmieniany 1 raz.


Było MK2 G60....

Było A3 1.9 TDI ASV++

Będzie .....

Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » pn sty 26, 2009 17:03

Witam

Widze że koledzy dalej ciągną sprawe że komuś tam G wybuchło. Prosze to treść maila,który to rozsyłany jest od sz.p do licytujących moją aukcje:

Wiadomość od: xkamilllox (0) (Użytkownik nie dokonał pełnej aktywacji konta), wysłana z komputera o numerze IP: 213.158.199.67z maila bmwm5fan@wp.pl

O treści:

Piszę żeby cię przestrzec. Mój brat kupywał niedawno od tego gościa ladro1 cześci do g60 i tak mu rozwaliło kompresor że szok. Sprzedaje ludziom syf te siwe listwy są z marketu budowlanego za 5 zł. Właśnie przez te listwy kompresor padł. Z resztą też pewnie nie jest ok.
Zresztą wejdź na forum golfa - dział speed - g60, swego czasu kolejna osoba opisała swój przypadek rozwalenia kompresora po częściach tego kolunia. Inny gość znalazł pochodzenie listew (możesz sprawdzić brico) Mam nadzieję że brat dorzuci na tym forum swoje 3 grosze i prawda wyjdzie na wierzch. Jak cchesz kupywać części do kompresora to masz wielu innych sprzedawców z porządnym towarem ale zrobisz jak zechcesz. Komentarze nabili mu kolesie z forum corrado z którymi jakto ktoś napisał że jeździ razem na zloty i głupi ludzie kupują to co ładne i kolorowe.

Panowie czekam na fotki.I mam IP.



Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » pn sty 26, 2009 17:32

Bzdura i dziecinada jakich malo...az zal to czytac, Ladro to naprawde sumienny i na poziomie gosc, takiego to naprawde ze swieca szukac, mialem i mam z nim do czynienia bardzo czesto, profesjonalne podejscie do kazdego tematu.
Takze ludzie wezcie sie w garsc i zastanowcie co piszecie ;)



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pn sty 26, 2009 17:51

kolega koniu szaleje....


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

koniu12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 24, 2008 21:30
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: koniu12 » pn sty 26, 2009 18:49

sory za pomyłkę te części nie były od ladra dopiero dzisiaj dowiedziałem się że są od kogoś innego który już nie działa na allegro i ten gość wmawiał mi że ma je od ladra ale przyznał się że od niego nie są. Debil ze mnie że napisałem na allegro innym sory i chcę przeprosić oraz sprostować sprawę.



Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » pn sty 26, 2009 23:27

Znajomy prawnik twierdzi że konsekwencje prawne są poważne za fałszywe oszczerstwa.Także zastanowie się co z tym fantem zrobić dalej.
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2009 23:36 przez Ladro, łącznie zmieniany 1 raz.



koniu12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 24, 2008 21:30
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: koniu12 » wt sty 27, 2009 00:06

przepraszam za błąd skasujcie moje stare posty byłem wnerwiony i ktoś mnie oszukał ale nie ladro teraz już wiem przepraszam ladra i wszystkich z forum

[ Dodano: 27 Sty 2009 01:13 ]
koniu12 pisze:przepraszam za błąd byłem wnerwiony i ktoś mnie oszukał ale nie ladro teraz już wiem przepraszam ladra i wszystkich z forum
Kasuje te stare posty i dodam ze celowo zdobylem dostep do czyjegoś kompa takze ten adres IP jest nic nie winnej osoby.
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2009 02:29 przez koniu12, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » wt sty 27, 2009 19:54

heh ale zapomniales ze z tego maila pisales do mnie furajac nieziemsko.... dziecko neostrady. proponuje zrobic aukcje na allegro z tematem sprzedazy tych gratów robiac w opisie tylko tyle ze blednie oskarzyles w mailach ladro o sprzedaz kupy i w zwiazku z tym przepraszasz go ogromnie czy cos w tym stylu, najlepiej na miesiac i mysle ze bedzie w miare ok :bajer:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » śr sty 28, 2009 00:30

Ja powiem tylko tyle.Że trzeba być porytym i to niezle by siedzieć ,obserwowac aukcje i pisać do licytujacych bzdety.Nie wiem do ilu ludzi wysłałes dokładnie te maile ale 3 osoby napisały do mnie w tej sprawie.Myślisz że allegro przegląda stado bezmuzgich baranów!!!!!!Prędzej czy pózniej i tak by się wydało.

Chciałbym Ci coś wyjaśnić.Pojęcie G60 znam od 96 roku.To raz.A dwa.Nigdy nie byłem na zlocie Corrado!!!!!!!!!!!!!!!!!Nigdy!!!!!!!!!!!!!!


I ostrzegam.Jeżeli sytuacja się powtórzy oddaje sprawe na droge prawną.
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2009 00:35 przez Ladro, łącznie zmieniany 1 raz.



RADI88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 23:02
Lokalizacja: Sztutowo
Kontakt:

Post autor: RADI88 » pt mar 13, 2009 23:58

Moim zdaniem najlepiej kupowac graty od LADRO,jest sumienny i ogolnie spoko gosc :bigok: .Od niego kupilem kilka gratow,wyslalem mu kompresor do regeneracji i jest super :grin: .Widac,ze jest spoko i zawsze bede od niego kupowal wszystkie graty do G60 :bajer:


Radziu

quazar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 16:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: quazar » czw mar 19, 2009 20:31

Ja również polecam Ladro. Zarówno graty jak i usługę regeneracji. Gladera zregenerował mi dokładnie 3 miesiące temu i od tamtej pory wsio jest OK więc oto kolejny argument na jego korzyść.
Poza tym to sympatyczny gość choć znam tylko z GG :)
Szanujcie takich ludzi bo kto nam za pare lat bedzie wymieniał listwy i resztę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „G60”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości