Graty do G60/G40 z allegro

Forum techniczne związane z silnikami G60

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » wt lis 25, 2008 21:05

Po pierwsze nie ja sprzedawałem taśmy prowadzące tylko ktoś z Łodzi.A dokładnie ktoś z nikiem Suchy180.Nawet ,ktoś kto brał odemnie zimery telefonicznie mi to powiedział że u nich można takie tasiemki kupić.To raz.A 2 że widocznie po wczorajszym chwaleniu mnie na forum korka komuś-czytaj konkurencji się nie spodobało-że ktoś też ma listwy,paski,itd.I że też robi kompresory za połowe taniej niż inni.Co do simmerów to szkoda że Nezzowi czy innym nie puszczaja a chłopaki latają na małych kołach pasowych.Sami mogą napisac.Tak piszesz, a sam Henio sprzedaje taśmy prowadzące Merkel/simrit,które kiedyś miał bartez jak zaczynał G robić ludziom.I co z tego ze Henio czy Daro mają więcej pozytywów co do 2 pana o robi ludziom g a 1 pan daje komiks jak samemu zrobić.Jakoś spod mojej ręki jeszcze nikomu G nie wybuchło jak zrobiłem.Ale czy fachowość można przelicyć na ilość pozytywów z allego.

Prosze bardzo mam ukłąd z włąścicielem tego sklepu.

http://www.dubracers.de/main_bigware_34 ... -wartungssätze-einzelteile&bigwareCsid=712563f69680405e89e0716a5cb577d5
I jak widac są sintimidy po 70eu z paskiem.A po ile ja je mam to juz tajemnica.Prosze bardzo pisz do niego .Gości się nazywa Tomas.

Heeee może łożyska też mam nie orginalne a kolega może też je kupił i co?

Słuchaj kolego może sam robisz ludziom kompresory na taśmach prowadzących tylko że wyżej napisałem o nich i zdradziłem tajemnice. :chytry:Dziwne że przez puszczające zimery w G musiałeś sprzedac auto.Równie dobrze można sprzedac jak się zapie kapcia :rotfl: .Nie przypominam sobie bym w pomorskie wysyłał komuś zestaw a tym bardziej nie sprzedawałęm nikomu taśm prowadzących.Obecnie ma je tylko Henio bo brązy simrit/merkel to tasma prowadząca D5000 takie ma oznaczenie katalogowe.Ale to jego sprawa.
Ostatnio zmieniony wt lis 25, 2008 22:31 przez Ladro, łącznie zmieniany 4 razy.



Awatar użytkownika
nezzo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw paź 11, 2007 17:33
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: nezzo » wt lis 25, 2008 22:37

ujme caloksztalt z czesciami do G od Ladro tak:

kupilem, zamontowalem, zapomnialem o problemach.


LA6V mk1 GTI Pirelli G60 :: bylo
LC5U Corrado VR6 :: jest

koniu12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 24, 2008 21:30
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: koniu12 » wt lis 25, 2008 23:32

...
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2009 02:19 przez koniu12, łącznie zmieniany 3 razy.



Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » śr lis 26, 2008 09:59

Prosze dawaj foty.Jeżeli wiedziałeś że wkądaz taśmy prowadzące to czemu je wsadziłeś jak taki mondrala jesteś?Obaj nie kupiliście odemnie klamotów do G nikomu z was G nie robiłem.Moja konkurencja róznież posiada listwy z sintimidu i jakoś go się nie czepiasz :chytry: .A mam te same.Mimi całej jazdy z wami to tylko dodało mi troche reklamy.Zobaczymy kto dostanie bana lub może dostać.

[ Dodano: 26 Lis 2008 09:23 ]
koniu12 pisze:zakładał mi graty przez małe g bo inaczej
Tu sam się opisałeś zakadał mi... Więc nie mieszaj mnie w coś co ktoś robił z twoim/waszym G.Może poprostu kolega zrobił cię w konia coś tam wsadził a powiedział że ma odemnie? :rotfl: Zresztą mój konkurent też kiedyś pisał o taśmach za 6 zł na forum korka i jakoś nikt go oto odrazu nowozarejstrowany na forum nie posądził.Heh robicie jazde jakby wam G wybucho przed wsadzeniem do auta.A zero mam z tym wspólnego. :goof: :goof: :goof: :goof: :goof:

[ Dodano: 26 Lis 2008 11:29 ]
teczka pisze:Wiec jak polecacie ten sprzecik od sz.Pana Mr Henia . Doczytałem sie tutaj ze ten uzytkownik Ladro sprzedawał wcześniej jakieś podrabiane listwy co jest dla mnie absolutnym scierwem a jak jest z tym Mr Heniem polecacie czy jak?
Nie ja miałem te listwy o których pisałem.Sprzedawał je ktoś z łódzkiego na allegro po 150zł za komplet.Moge dodać tylko że byli ludzie którzy na tym jezdzili zmieniali i nic się nie działo.I nie odemnie to kupowali.

Znajdz mi topic w którym ktoś na tym forum opisał że ja cos takiego sprzedaje!

Z 2 strony nie wiem czemu akurat mnie się czepiasz.Drugi konkurent sprzedaje części do G na allegro z jakimiś numerami z etki .Listwy ,czipy itd.Gdzie etka znaleść tego nie może.Co ciekawe że oferowane przez niego listwy na niemieckim ebayu są po 120zł na nasze +13,50eu przesyłka.I co ciekawe że na jego aukcji widać tą samą reklame niemca od którego ja kiedyś kupowaem. :chytry: Mowa tu o brązowych listwach.Tego nikt się nie czepia.Te same czipy co sprzedaje tak samo są na niemieckim ebayu.Także nie mnie się czepiaj co do orginalności towaru i cen.

Przykłady zastosowania tworzywa jakim jest sintimid8000:
• gniazda zaworu • pierścienie tłokowe
• prowadnice tłoków • uszczelnienia
• prowadnice • tarcze łożyskowe
• izolatory
Hee czy na karcie materiałowej pisze że też do kompresorów G60?
Także jakbyś napisał do ensingera to by odpisali że mogą dociąc na podaną długość z formatek czy tam inaczej.Bo to tworzywo stosuje sie w wielu dziedzinach przemysłu a nie tylko do G.To samo tyczy się pasków 120XL.Jakby optibelt czy gates robili te paseczki tylko do G to by już dawno firmy nie było jednej i drugiej.Ta aukcja z allegro co ją zalinkowałęś własnie pokazuje skopiowaną karte materiaową sintimidu8000 z dopisaną górą.To samo zrobie u siebie.Więc jeżeli na niej nie pisze że można sintimid stosować do G więc sprzedający wciska ludzią bujde na resorach i trefny towar.
:chytry: :chytry: :chytry:
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2008 15:44 przez Ladro, łącznie zmieniany 4 razy.



Awatar użytkownika
teczka
CzortEkipa
Posty: 215
Rejestracja: pn lut 11, 2008 23:59
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Post autor: teczka » śr lis 26, 2008 14:20

Szkoda czasu i nerwów by sie kłucić. Kto zajmuje sie sprzedaża do Gi ma jakieś swoje zdanie na temat konkurencji to normalka :bigok: . Piszac tu chciałem sie dowiedzieć poprostu czy towar który jest na allegro jest ok nie podejrzewałęm ze wybuchnie taki spór także proponuje zakonczyć temat. Osobiscie zamówiłem zestawik ale od kogo i skad niech pozostanie to 4me. Poczekamy sprawdzimy i dam znać jak sie sprawuje. pzdr



Awatar użytkownika
poncheck
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 13:03
Lokalizacja: Wejherland/3city

Post autor: poncheck » śr lis 26, 2008 15:45

nezzo pisze:ujme caloksztalt z czesciami do G od Ladro tak:

kupilem, zamontowalem, zapomnialem o problemach.
ja tez kupilem od Ladro zestaw do regeneracji, przyslal mi i chcial powiedziec jak mam zregenerowac, gotow byl wisiec ze mna na telefonie i wysylac obrazki pogladowe, jak uslyszalem ile to roboty to zapytalem o cene - byla na tyle przystepna ze postanowilem wyslac mu to G i samemu sie w to nie babrac...

po kilku dniach paczka przyszla pieknie zapakowana, G wyczyszczone w jakims plynie, gratisowy rozwiert RS i profesjonalna regeneracja - po zamontowaniu G dmucha 0,95bara :okej:

wszelkie poszlaki, oszczerstwa czy pomowienia sa tylko nedzna proba podbicia sobie autorytetu i odebrania go osobie o nicku Ladro... kto ma watpliwosci po lekturze tego tematu powinien zadzwonic do niego i porozmawiac paszczowo a nie sztucznie bic piane :chytry:

H O W G H

ps. dziekuje ponczkowi ze udotepnil mi swoje konto abym mogl sie wypowiedziec

pozdrawiam
radzio
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2008 15:47 przez poncheck, łącznie zmieniany 1 raz.



Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » śr lis 26, 2008 16:25

Masz bardzo fajne sposoby dowiadywania się co do orginalności klamotów.Ku woli wyjasnienia Z Dubra całkowity koszt to 83 eu z przesyłką a nie 50.A komplet z leszczyńskiego ensingera wychodzi ok 80zł drożej niż z przesyłką z niemiec.A jak się bierze 10 kompletów to inaczej się płaci wraz z przesyłką.
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2008 16:42 przez Ladro, łącznie zmieniany 2 razy.



koniu12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 24, 2008 21:30
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: koniu12 » śr lis 26, 2008 17:15

...
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2009 02:24 przez koniu12, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
melon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: sob paź 23, 2004 11:23
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: melon » śr lis 26, 2008 18:31

Witam.
Co do pana Lardo : sledze forum corrado od bardzo dawna i nigdy nie widziałem tam ani jednej złej opini o nim.
Co do pana Daro-Kasia - sam osobiscie wysłałem mu swoj kompresor : zrobił go i powymieniał z nim łozyska + listwy + naprawa uszczerbku i kompresor chodzi bardzo dobrze.
MR Henio ..hmm nigdy nie kupowałem od niego i nie mam zamiaru od niego niczego kupic dlatego ,ze w zywe oczy kłamie !! drukuje naklejki i wciska ze to orginalne graty z VW!! z jakimis numerami z etki ,a numery te odpowiadaja zupełnie innej czesci - smiech na sali
Jako uzytkownik G (to tylko moje zdanie) to kupowac od Daro - Kasia lub Lardo.


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/d9acee05471a6c296a0c6.jpg[/img]

jordang60
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 26, 2008 18:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jordang60 » śr lis 26, 2008 19:26

sledze jakiś czas ten temat i zawijam na forum zeby wrzucić swoje 3 grosze. kupwalem wiele rzeczy wdo kompresora g60 od roznych ludzi nawet z tego ebay i nie bede tu sypal nazwiskami ale nienajlepiej bylo z jakością oprocz goscia z ebay. Takim dziadostwem zniszczylem sobie kompresor i kupilem uzywkę będąc w niemczech. Potem zobaczylem ze ktos na allegro ma tanio.. od henia kupywałem pierwszy raz na wiosnę akurat złożyło sie ze nie miałem kompra sprawnego i fonem zamawialem full zestaw do regeneracji g60 i puszke kompresora do golfa g60 (ten samochód oddałem bratu teraz mam nowszego golfa) wzialem towar za pobraniem wszystko doszlo bezproblemowo. Nieprawda ze listwy sa takie jak z ebay bo tez kiedys bralem z ebaya i byly inne Listwy henia sa wyzsze i wolniej sie scieraja i obudowy kompresora nie niszcza tak jak inne scierwa. Lożyska są normalne takie jak byc powinny simmery nie puscily. przejechalem na tym zestawie cały kilometraż (jezdze bardzo duzo zagranice) ile powinno byc i listwy malo się wytarly środek super i wszystko inne bezproblemowo a kompresor pieknie dmuchal do konca. W tej chwili licytuje bratu na allegro znowu full zestaw do regeneracji i do podniesienia mocy. szkoda ze niektorzy wypowiadaja sie nie kupujac nawet ani jednej rzeczy od czlowieka. Na potwierdzenie mojego posta wrzucam aktualna fote kompresora ktory bedziemy smarowac kluber nosolem tez od henia jak widac za***** wyglada po takim przebiegu i o dziwo nie wybuchl :grin:
Obrazek



Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ladro » śr lis 26, 2008 22:02

Zostawcie Henia czy Daro.Bo to mi ktoś chciał zaszkodzić.Henio ma brązowe ja obecnie też je posiadam jaki i również żółte sintimidy.Bo sa na ebayu brązowe tylko nie simrita.Simrit jest twardy ale daje rade.Żółte to zupełnie co innego.I koniec tematu bo to do niczego nie prowadzi.Jak ktoś chce to kupi tu czy tu czy tu.I już.

Owszem G zdrowo wygląda .Wytarcia,dziury robią się jak listwa wypadnie z rowka i zostanie na gładzi/.Miałem kompresor z golfa co miał przebieG 300tyś.Ori golf II z papierami z salonu jako democar.Listwy siedziały i nic nie było wytarte.Nic się nie wysypało podziurawiło czy wytarło.Wytrze się jak wypadnie z rowka i trze o gładz.
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2008 22:08 przez Ladro, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr lis 26, 2008 22:33

koniu12, kolego jak rozumiem od ladra kupowales listwy ty pozniej twoj kolega pozniej razem montowaliscie do jegotwojego kompresora ktory nawet nie zamontowaliscie do auta bo taki szmelc zamontowaliscie... cos pominalem???

teraz meritum sprawy, od straszenia banem to jestem ja tutaj, w zwiazku ze robisz sy**f na forum masz juz jedno ostrzezenie, ogladajac ip z ktorych piszesz nie moge sie oprzec ze jestes kolejnym dzieckiem neostrady, zauwazylem tez ze prawdopodobnie oskarzasz bezpodstawnie forumowicza za to dostajesz drugie ostrzezenie, co dalej pomysle ale jedno jest pewne na priva mi wyslij nick z allegro z pod jakiego kupowaliscie od ladra te listwy.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

koniu12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 24, 2008 21:30
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: koniu12 » śr gru 03, 2008 08:18

...
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2009 02:25 przez koniu12, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr gru 03, 2008 08:41

koniu12 pisze:nie chce mi się już donosić i pisać w końcu mnie zbanują, nie mam szans na nic.
czyli rozumiem ze nie masz zadnych podstaw na oskarzenia??


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „G60”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości