mam pytanie

Forum techniczne związane z silnikami G60

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

tymonand1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 11, 2007 21:55
Lokalizacja: człuchów

mam pytanie

Post autor: tymonand1 » wt gru 11, 2007 22:27

witam pierwszy raz jestem na tym forum i nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale :grin:
a wiec mam takie pytanie czy głowica od g60 będzie pasowała do golfa 3 1,8 gt
z góry dziękuje



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » wt gru 11, 2007 23:15

i tak i nie... jak chcesz pozostac na mono musisz pozaslepiac otwory na wtryski, nie wiem jak wyjdzie z kanalem cieczy w kolektorze ssacym, ale bez przeroibki czegos na 99 % sie nie obejdzie


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

tymonand1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 11, 2007 21:55
Lokalizacja: człuchów

Post autor: tymonand1 » śr gru 12, 2007 22:34

myślisz ze jest to opłacalne czy może lepiej wstawić mocniejesz silnik np 2,0 GTI 16v??



Cosar 33GT

Post autor: Cosar 33GT » czw gru 13, 2007 17:26

tymonand1 pisze:myślisz ze jest to opłacalne czy może lepiej wstawić mocniejesz silnik np 2,0 GTI 16v??
rozbite corrado ostatnio było za 2500zł ...masz dawce... przełożysz cały silnik PG z G60 i jak opitolisz co nieco z tego corka to sie ciutke monet zwróci. Oczyiscie tak samo możesz kuić dawce 16V ale to zalezy kto co woli.



krzysztof w
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 28, 2007 18:11
Lokalizacja: na odludziu
Kontakt:

Post autor: krzysztof w » czw lip 31, 2008 07:33

Witam. Postanowiłem wykorzystać ten temat żeby nie zakładać nowego. Panowie mój problem polega na tym że mój rozrusznik w PG zaczyna dawać wyrażne oznaki kwalifikujące go do wymiany. Pada sprzęgiełko (bendyks) lub zęby na kole zamachowym sie wykruszyły i w momencie zakręcenia słychać tylko zgrzyt i kręci lub nie. Czy jest sens naprawiać go czy lepiej kupić nowy. Widziałem na aukcji nowy z gwarancją za coś ok.100zł. Jaka jest Wasza rada? Pozdrawiam


Św. Krzysztof jeździ z nami tylko do prędkości 120 km/h, po czym swoje miejsce odstępuje św. Piotrowi.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw lip 31, 2008 09:25

najpierw zdiagnozuj co dokladnie siedzi... a potem dopiero wymieniaj


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

krzysztof w
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 28, 2007 18:11
Lokalizacja: na odludziu
Kontakt:

Post autor: krzysztof w » czw lip 31, 2008 15:55

evolution pisze:najpierw zdiagnozuj co dokladnie siedzi... a potem dopiero wymieniaj
Wiem EWO ale tak sie akurat składa że nie mogę rozbabrać auta ponieważ nie mam zastępczego a po części i do pracy dojechac trzeba. Dlatego pytam bo może ktoś orientuje się w temacie i przynajmniej po krutce powie mi cenę bendyksu. Wtedy przynajmniej będę wiedział czy kupić bendyks czy cały rozrusznik. Pozdro i dzięki za rady.


Św. Krzysztof jeździ z nami tylko do prędkości 120 km/h, po czym swoje miejsce odstępuje św. Piotrowi.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw lip 31, 2008 22:32

krzysztof w pisze:
evolution pisze:najpierw zdiagnozuj co dokladnie siedzi... a potem dopiero wymieniaj
Wiem EWO ale tak sie akurat składa że nie mogę rozbabrać auta ponieważ nie mam zastępczego a po części i do pracy dojechac trzeba. Dlatego pytam bo może ktoś orientuje się w temacie i przynajmniej po krutce powie mi cenę bendyksu. Wtedy przynajmniej będę wiedział czy kupić bendyks czy cały rozrusznik. Pozdro i dzięki za rady.
a moze kolo zamachowe??? z kad mamy wedzec co siedzi w aucie ???? i EVO sie pisze qrwa kristo :foch:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

krzysztof w
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 28, 2007 18:11
Lokalizacja: na odludziu
Kontakt:

Post autor: krzysztof w » pt sie 01, 2008 19:01

Ale wtopa. Sorki EVOLUTION. Nie pytam Was co mi siedzi w aucie tylko co sie bardziej opłaca regeneracje czy kupno nowego rozrusznika. Ja cen nie znam ale może ktoś to już robił i się orientuje. Chyba napisałem jasno i wyrażnie wcześniej ILE MOŻE KOSZTOWAĆ. Nie mam pojęcia z kąt te nerwy. Troszkę luzu :grin:


Św. Krzysztof jeździ z nami tylko do prędkości 120 km/h, po czym swoje miejsce odstępuje św. Piotrowi.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt sie 01, 2008 20:06

od tego co sie zepsulo zalezy co sie bardziej oplaca, i czy w ogule bedziesz robic tylko rozrusznik czy moze i kolo.. wiec podtsawa diagnooza a pozniej okresanie co wyjdzie taniej, teraz to wrozenie z fusow


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „G60”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości