Dolot K&N moja wizja

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

sowa58
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw cze 23, 2011 12:51

Dolot K&N moja wizja

Post autor: sowa58 » czw cze 23, 2011 14:33

Witam jestem tutaj nowy chcialem się pochwalić moim dolotem i chciałbym wysłuchać opini bardziej doswiadczonych osób.
Wrażenia z jazdy sa fajne czuć rożnice auto lepiej wchodzi na obroty. Cała rura dolotowa jest plastikowa elestyczna owinieta kocem gasniczym na około i całość została oklejona folia aluminiową. Z obudowy filtra została usunieta rórka odmy i zaslepiona. W otworze wlotowym było zwęrzenie które wyciołem i kolejna moja wizja jest oklejenie obudowy filtra kocem termicznym z zewnątrz i przyklejenie ja zywica do plastiku. Oczywiście wkładka K&N teraz zastanawiam sie czy zamontowanie stozka dało by lepsze efekty czy beda takie same. Jakie sa wasze opinie pozdrawiam. Obrazek Obrazek
Na zdjeciu widac wyciety plastik na wlocie powietrza na wlocie do obudowy. Obrazek
To jest wlasnie ta rura co opisywalem nie powinna sie nagrzewac. Obrazek
A tak zrobilem wlot z halogenu musze tylko powycinac zaslepke halogenu. Obrazek
Ostatnio zmieniony czw cze 23, 2011 16:00 przez sowa58, łącznie zmieniany 1 raz.



sowa58
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw cze 23, 2011 12:51

Dolot K&N moja wizja

Post autor: sowa58 » czw cze 23, 2011 14:37

Jeśli źle umieścilem temat z gory przepraszam. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz czy stozek da lepszy efekt co sadzicie pozdrawiam.



sowa58
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw cze 23, 2011 12:51

Dolot K&N moja wizja

Post autor: sowa58 » czw cze 23, 2011 19:53

Nikt z was Panowie nie ma takiego rozwiazania bo chciałbym sie podzielic opiniami



sowa58
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw cze 23, 2011 12:51

Re: Dolot K&N moja wizja

Post autor: sowa58 » śr cze 29, 2011 17:38

Witam po moich testach zrobiłem na nim 1000km na nowym dolocie mósze powiedziec że zdzwiłem sie bardzo autko lepeij sie wkreca na obroty silnik stał sie bardziej elastyczny nie trzeba go teraz mocno krecic naprawde zabieg bardzo udany, a jeśli chodzi o spalanie to nie zauważyłem zeby wzrosło Polecam Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości