Pytanko o Swap z 1.8 2H na 1.8 16v KR

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

K2KUBA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 14, 2010 16:26
Lokalizacja: Kraków

Pytanko o Swap z 1.8 2H na 1.8 16v KR

Post autor: K2KUBA » czw cze 03, 2010 14:28

Witam Wszystkich :) mam takie pytanie..bo chciałbym zrobić swap tak jak w temacie w swoim MK1 i potrzebował bym wiedziec jak jest z taka przekładką , jakich niespodzianek mogę się spodziewać, jak jest z komputerem czy wymaga to jakiejś przeróbki elektryki , mocowania silnika i skrzyni itd . Odrazu mówie że chciałbym założyć cały zestaw kr wraz ze skrzynia i instalacja tego silnika. Proszę o pomoc!!!


K
A
R
M
A
N_______

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: sieski » czw cze 03, 2010 15:22

wiec tak swap p&p samego silnika i skrzyni. zostaw sobie swoja z 1,8 albo 2y zalatw bo wszyscy polecaja ja :bigok: ;p ja zastosowalem FF;p :grin: zobaczymy jak to bedzie tyle tylko ze ja robie abf ;p wiec sama przekladka jest najprostrza jaka moze byc co do elektroniki to raczej niepodejdzie twoja wiazka ale niejestem pewien ale jesli zakladasz caly zestaw tzn z wiazka kupisz silnik to musisz sie wpiac w skrzynke ..;p a tak na marginesie juz bylo opisywane poszukaj dobrze a znajdziesz... :helm:


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości