katalizator ABF

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Syrop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Kontakt:

katalizator ABF

Post autor: Syrop » wt mar 30, 2010 18:43

Jak rozwiązać problem z wysypanym katem w abf? Auto nie ma takiej mocy jak powinno mieć i grzechocze strasznie pod podwoziem.
Wstawiać rure w kat czy power rure czy co?? :)
Gdzie w Warszawie lub okolicach by mi to dobrze zrobili?



Awatar użytkownika
adek85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 09, 2009 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adek85 » sob kwie 03, 2010 13:37

Warto wywaliś katalizator z wydechu! tym bardziej jak jest posypany. Wystaw go na allegro a dadzą Ci za niego nawet 300zł!! za wycięcie zapłacisz 50 - 100zł. Tylko nie zgadzaj sie na to, ze dasz 50zł i katalizator w rozliczeniu jak wszędzie proponują! pozdrawiam

[ Dodano: 03 Kwi 2010 13:40 ]
ps i nie wkładaj zadnych strumiennic ani nic takiego na stronie http://chojnacki.com.pl/index.php?optio ... 4&Itemid=5 możesz zobaczyć ile taka strumiennica odbiera koni. Przy okazji zobacz ile się zyskuje wywalając kata na przykładzie golfa 1.6 16v (około 8 km)



Awatar użytkownika
DepeMk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 15:58
Lokalizacja: Żabów
Kontakt:

Post autor: DepeMk2 » czw kwie 08, 2010 16:45

Kolega adek85 ma racje ze strumiennicą. Ja mojego gofra kupiłem z silnikiem KR i zamontowana była strumiennica do tego z bardzo niższej półki w dodatku korodować zaczęła i oprócz tego że wyła jak wilk do księżyca nic nie było i ja wyciąłem bo mi przeszkadzała bo wyła po puszczeniu pedału gazu i różnica po wycięciu i wstawieniu rury jest, silnik nie tyle co był mocniejszy czy coś ale czuć można było ze lepiej mu się wydycha. Czy daje to około 8KM nie wiem ale inaczej silnik pracuje w każdym bądź razie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości