95 czy 98 pb do 16v co tankowac??

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » czw wrz 10, 2009 21:49

imperfectCell, moze i tak,przeciez byly walki w orlenie.ja to sprawdzalem 2-3 razy w mies. zawsze shell górą byl.nieodczówałem lepszego przyspieszenie czy coś podobnego ale predkosc max zawsze była wieksza.fajnie bo zaraz po tankowaniu na autostrade sie wbijałem.ale nawet kumpel co do szwabów jezdzil mowil ze na ich paliwie to calkiem inne autko(tez RP)mysle ze nasze paliwo spełnia minimalne dopuszczalne "wartosci" a zza granicy moze miesci sie po srodku normy :bigok:



imperfectCell
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: śr gru 05, 2007 00:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: imperfectCell » czw wrz 10, 2009 22:11

nie no fakt faktem mimo ze wiekszosc stacji ma takie samo paliwo (cysterny napelniane z tych samych zbiornikow) to jednak po zalaniu na stacji bezposrednio do baku robi sie ono inne hehe ja np bardzo sobie chwale BP mimo ze ich cysterny stoja zaraz obok orlnenowskich to na tym paliwie robie najwiecej km a na shelu rzadko bywam bo nie jest go tak gesto jak orlenu chociaz tez jakby liczyc przjechane kilometry to wychodzi lepiej od orlenu



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości