Orientacyjny koszt remontu 16V.

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Cosar 33GT

Post autor: Cosar 33GT » śr gru 19, 2007 21:02

evolution pisze:jest jakas inna sytuacja ktorej nie moge ogarnąć
znajomy ma warsztat :helm:
evolution pisze:nie masz bladego pojecia o remoncie kr'a
no napewno niemam takiej wiedzy jak Ty ale to nieznaczy że niemam bladego pojecia...
evolution pisze:to jak nie zostawia bialej chmury to go nie rob jak plany masz takie pozyje nietykany napewno pol roku do czasu wlozenia nowego..
Narazie tylko uszczela pod głowicą do wymiany... przy okazji remont i pogrzebane w głowicy lub jak trafie w czasie na głowe 9A to bedzie. A o koszt remontu pytałem sie żeby mieć małe rozeznanie co i jak ponieważ małe mody bedą a do tego jak wiesz najlepiej żeby była zdrowa jednostka. Swapu w ciągu pół roku i tak niezrobie chyba ze "świnka skarbonka" sie znow zapełni.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr gru 19, 2007 23:56

podsumujmy.. znajomy ma warsztat, ba nawet bedzie ci udostepnial rabaty, sadzic mozna ze takze bedzie go robil, ale masz do niego na tyle "duże" zaufanie ze zamiast pytac sie jego o koszta remontu pytasz nas. po czym piszesz ze chcesz modzic, ten silnik, alee mimo ze potrzebna jest zdrowa jednostka, chcesz oszczedzic na remoncie poniewaz za niedlugo wsadzasz 1,8 20v byc moze T.. o czyms zapomniałem??
:bajer: :bajer:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
voj2s
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 14:49
Lokalizacja: krakoof
Kontakt:

Post autor: voj2s » czw gru 20, 2007 00:34

tym razem zgadzam sie z EVO podumowanie trafione
PS co do kosztow ktore ja moge przedstawic robie to zawsze po rozebraniu silnika na dzien dzisiejszy powiem tak czesci + szlify 2000 - ...... pln jesli koszt czesci przekarcza 3000 zazwyczaj polecam szukac przynajmniej polowy silnika w lepszym stanie gdyz jest to zabieg finansowo nie oplacalny .... nie naleze do mechanikow ktorzy mowia czesci X a robota to juz grosze ... jesli dostaje silnik na palecie to rozmowe zaczynamy od 2000pln za standartowy remoncik jesli chodzi o robote



Cosar 33GT

Post autor: Cosar 33GT » czw gru 20, 2007 09:10

evolution pisze:poniewaz za niedlugo wsadzasz 1,8 20v byc moze T
a gdzies jest napisane że na 100% wstawiam ten silnik? narazie o nim myśle co neiznaczy ze na 100% bedzie... być może poszukam drugie zwykłe 16V i nic niebede robił.
evolution pisze:sadzic mozna ze takze bedzie go robil, ale masz do niego na tyle "duże" zaufanie ze zamiast pytac sie jego o koszta remontu pytasz nas
on powiedział 1200zł za remont więc sie spytałem tutaj co i za ile. Pozatym silnik narazie ejszcze niewymaga tego całego remontu. Spytałem dlatego że skoro i tak by bedzie coś robione to czy sie niepokusić o wiecej... ale widze ze skoro cały remont aż tyle to chyba nawet zmienie mechanika.



ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości