[mk2] 16v gasnie i przerywa gdy cieply

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
tomi_li
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr lis 10, 2004 14:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

[mk2] 16v gasnie i przerywa gdy cieply

Post autor: tomi_li » śr mar 28, 2012 00:15

Witam, Wiem ze to nie ten dzial, ale w technicznym nie miałem za duzo podpowiedzi :( Problem zaczal sie stopniowo, jadac do pracy przerwal mi kilka razy i po chwili wszystko wrocilo do normy. Po jakims tygodniu zaczal mi przerywac az zgasl i w momencie gdy takie rzeczy sie dzialy bylo slychac jeczenie pomopki zewnetrznej. Jakos dojechalem do domu i od tej chwili jest tak ze gdy silnik nie jest jeszcze rozgrzany auto chodzi, lecz gdy sie rozgrzeje prycha, przerywa i gasnie, oczywiscie pompke caly czas wtedy slychac. Dodam ze obie pompki zostaly wymienione, lecz zadnej poprawy :(( Paliwo raczej dochodzi, gdyz przy poluzowaniu sruby przy rozdzielaczu paliwo tryska na pare metrow. Silnik to 9a.

Dzieki i pozdrawiam.


SPAWANIE PLASTIKÓW - więcej info pod numerem telefonu: 606481123 (numer mojego Ojca, powoływać się na Tomka)

Awatar użytkownika
dzasper11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 394
Rejestracja: sob lis 21, 2009 22:03
Lokalizacja: Lębork

[mk2] 16v gasnie i przerywa gdy cieply

Post autor: dzasper11 » pt mar 30, 2012 19:42

Sprawdź czujnik halla


Moje mkII viewtopic.php?f=87&t=409643" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

[mk2] 16v gasnie i przerywa gdy cieply

Post autor: Słowiu » sob mar 31, 2012 13:32

To może i ja się podłącze.Dzisiaj miałem podobną sytuację,musiałem golfa zostawić na chodniku na mieście bo zgasł i koniec a zaczęło się od tego że kilka razy się zdusił i przerywał tak jakby na 3 garach palił.Po jakimś czasie wróciło do normy ale później to wróciło i tak już zostało.Na światłach przy próbie ruszenia zgasł i koniec.Nie chcę odpalić.Dodam że nie może zakręcić tak jakby aku a co jakiś czas zakręci pięknie tyle że nie może odpalić.Myślałem że to może coś z zapłonem,sprawdziłem palec i kopułkę ale jest ok,wszystko na miejscu.Parę dni temu zmieniony był rozrusznik ale jest pewny tzn sprawny.Kręcił z tym że właśnie od dwóch dni czasami na gorącym zakręcił tak jakby troszkę cięzej.Co to może być?Pewnie jakaś elektryczna pierdoła i pewnie z zapłonem ale jak narazie nie doszedłem co to.Dziś rano zmieniałem olej ale nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie.Zmieniłem z 10w60 na 10w40.Silnik to hybryda 9A na górze KR i na Digi z LPG na BLOSie


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

Awatar użytkownika
tomi_li
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr lis 10, 2004 14:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

[mk2] 16v gasnie i przerywa gdy cieply

Post autor: tomi_li » ndz kwie 01, 2012 18:18

Dodam jeszcze ze przy zimnym silniku pali od kopa, a gdy sie rozgrzejeje to bywa ze niedarady go odpalic, nawet do tego stopnia ze probowalem go odpalic na hol i odpalil dopiero po okolo 100 metrach. A w jaki sposob sprawdzic czujnik halla? Jestem obecnie w Angli i ciezko o mechanika z prawdziwego zdarzenia :(( Wszyscy mechanicy to tacy ktorzy potrafia wymienic to co sie im powie, ale zeby sami znalezli to pupa blada :((


SPAWANIE PLASTIKÓW - więcej info pod numerem telefonu: 606481123 (numer mojego Ojca, powoływać się na Tomka)

Awatar użytkownika
dzasper11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 394
Rejestracja: sob lis 21, 2009 22:03
Lokalizacja: Lębork

[mk2] 16v gasnie i przerywa gdy cieply

Post autor: dzasper11 » ndz kwie 01, 2012 20:16

ja u siebie miałem diodę led 12v i jeden dajesz do środkowego pinu w aparacie a drugi do masy i jak będziesz kręcił rozrusznikiem ona powinna migać


Moje mkII viewtopic.php?f=87&t=409643" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości