Jak ustawić wałki i rozrząd w 9a??

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » wt lip 06, 2010 22:39

ja pierd.... chlopie zrobienie obrotu nic nie zmieni , chodzi o to ze wiekszosc walkow wydechowych za ssace maja znaki w innym miejscu, i montujac je na znaki robisz destrukcje silnika... odpusc sobie montaz tego walka jak nie potrafisz sam tego wymyslec jak go zamontowac... :helm:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » wt lip 06, 2010 22:39

toffic, a juz czaję o co ci chodzilo :D hehe glupi nie domyslilem sie thx all za pomoc !!

[ Dodano: 06 Lip 2010 22:46 ]
z tego co mi wiadomo to evo ty te walki miales u siebie kumplowi w corrado syncro 9a+turbo skladales silnik na tych walkach (niebieskie corrado) i wiem co sie z tym silnikiem stalo... :helm:


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr lip 07, 2010 11:00

ten silnik sam skladal kolega sobie po ponad roku od dostania ode mnie prefabrykatow, wiec nie kozacz bo mozna sie domyslec ze podobnie skladal jak ty.. na podstawie forum.. :green_fuck:
Ostatnio zmieniony śr lip 07, 2010 11:04 przez evolution, łącznie zmieniany 1 raz.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » śr lip 07, 2010 12:32

:bajer: spoko i tak swoje wiem :D :green_fuck:


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

Post autor: RasPL » śr lip 07, 2010 15:04

kolejne prawie turbo się wysypało :helm:


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr lip 07, 2010 15:37

RasPL, nie pierwsze i nie ostatnie, grunt ze wszystkie skladane przeze mnie poki co jezdza... :bajer:

SmokE88, to zdaje sie ty kupujac ten motor od jacka chciales sie dowiedziec telefonicznie jak go poustawiac zeby lepiej jezdzil i uslyszales wraz z nim "wypie...... przyjedz zaplac ustawie" czy sie myle???? zajmij sie wymysleniem jak ustawic walek bo nawet to ci ciezko idzie... :green_fuck:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » śr lip 07, 2010 16:25

evolution, ciebie chyba mam bije ?? ja w ŻYCIU od ciebie nic nie chciałem i żadnego z moich aut nie dał bym Ci do ręki!! Jestes ostatnią osobą do jakiej bym się zwrócił o zrobienie czegoś!! Widziałem w pewnym mercedesie jak lambdę zamontowałeś... zrobiony za duży otwór sonda wsadzona umocowana na drutach jak korek do szampana i zapaćkane uszczelniaczem do wydechu... wiec skończmy ten temat bo to nie ma sensu a ja żadnego silnika od Jacka nie kupiłem!! tak nawiasem!!


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw lip 08, 2010 10:38

ty sie SmokE88, lecz.... z sonda uderz do robmax nie do mnie bo on w nim robil wymiane silnika i zje..bal a ja mam wyklane na takie auta i pogonilem ten samochod bo to ze montowalem kiedys w nim gaz nie znaczy ze bede co chwile cos przy nim robic. wylane mam na poprawki po innych warsztatach i jasno sie twojemu ??szwagrowi?? wyrazilem, jak robciu zje..bal niech naprawia :green_fuck: pozdro...

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 10:41 ]
p.s. jestes jedyna osoba ktora bede pojezdzac z coraz wieksza przyjemnoscia tak jak kiedys gdy zadzwoniles o 22 wyciagac informacje :helm:
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 10:39 przez evolution, łącznie zmieniany 1 raz.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » pt lip 09, 2010 09:32

NIGDY DO CIEBIE NIE DZWONILEM!! NIGDY!!! :D cwany tylko przez internet a tak to kolegami straszy :D ten moj "SZWAGIER" twierdził że to ty montowałeś ale wa.i mnie to kto to robił :D nie bede sie z toba kłócił bo po 1. za wąski w uszach jestes 2. jest to tylko pusta gadka 3. jestes za bardzo wpatrzony w siebie i to co robisz... trochę skromności i poszanowania dla drugiego człowieka!! Jeżeli tak bardzo chodzi ci o kase to szanuj klientów badz wyrozumiał i grzecznie informuj że też musisz z czegoś żyć wiec za darmo informacji nie sprzedasz... i zobaczysz o wiele więcej w życiu zyskasz i zarobisz zamiast mówiąc szczeniacko "SPIER...AJ PRZYJEDZ ZAPŁAĆ A ZROBIĘ" ... czysta logika!! Ja nie twierdzę że jestes kiepski w te klocki bo znasz sie i to lepiej niż większość userów na forum ale roche skromności i grzeczności a zyskasz wiele... :helm:


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt lip 09, 2010 16:05

SmokE88, ten twoj szwagier dzwonil do mnie czy mu zrobie wymiane silnika powiedzialem tak za cene a po czym za miesiac przyjechal rozpierd... w 3 duu samochodem z wymienionym silnikiem za 50 procent ceny a zebym poskladal bo nie jezdzi, przez 2 h tlumaczlem mu ze niech jedzie do robcia wymienic kolektor bo w dup.. mam to ze on chcial taniej i ze jest moim kolegą i on i robciu i nie bede po nim latac auta. co do skromnosci zaufaj mi na moje warunki skromny jestem... co do kasy wybacz trzeba bylo sie uczyc to bys placic nie musial :green_fuck:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » pt lip 09, 2010 16:59

ja z wykształcenia informatykiem jestem a mechanikiem z zamiłowania jestem (POWIEDZMY MECHANIKIEM BO NIE POTRAFIĘ ZA WIELE ALE COS TAM ZROBIĘ) wszystkiego sam się uczę i na własnych błędach i to co z forum się dowiem :D zawsze cos :D a z tego co patrzyłem na stary wałek ssący i ten przerobiony to nawet znaki są zmienione i trzeba je zamontować znakami do siebie :D będę kombinować i montować skrzynia poszła wek wiec będę zamachem kręcić i sprawdzać :D małymi kroczkami do przodu i nic na siłe tylko młotkiem jak to ruski mówią :D :D ! co do tego szwagra to on jest dobry agent i o jego kłamstwach i bajkach nie chce mi sie nawet gadać ale tak naprawdę to mi powiedział takie cos że ty mu LPG montowales do tego silnika i cos sie rozregulowało i ze podjechał do ciebie wyregulować to i że niby mu powiedziałeś ze sie tym juz nie zajmujesz a taka prawda co do LPG jest tak iż każdy instalator LPG robi instalacje tak aby inny człowiek nie mógł się połapać i żeby wracać zawsze do instalatora jak by co :D a o swapie to nic mi nie wiadomo on mi mówił że to ty tą sondę tak zrobiłeś ale jaka było to wy tylko wiecie ale co do tego to jestem skłonny tobie przyznać racje bo mu nie ufam... ( heh to ładnych kolegów masz co ci taką opinie robią :bajer: ) jak narazię to jeszcze za nic nie płaciłem teraz apsikowi jedynie będę musiał zapłacić za zmontowanie elektryki... nie ma zle... kto szuka ten znajdzie... :D ostatnio sie uczylem czytac mapy i zmieniac je... zczytac je i otworzyc nie ma problemu ale te szlaczki wykresy nie potrafię się połapać co za co odpowiada :D mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy gdzies pogadac.... :bigok:


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt lip 09, 2010 20:11

spoko, nie ma problemu, ja na razie na tydzien znikam z zycia forum .. bede w RPA :helm: pozdrowionka


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » sob lip 10, 2010 12:01

evolution pisze:bede w RPA
"wyleć z Pepsi do RPA" ??? :green_fuck:


A co do wałka to jeśli jest już koło zębate przestawione tak jak byc powinno to żaden problem - weź wałek ssący przyłóż sobie tak żeby sie zgadzał na znaki, zobacz jak są ułożone krzywki... potem wsadz pzrerobiony wałek żeby krzywki były ustawione tak samo.


18K4F inside... RWD car :)

Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » pn lip 12, 2010 14:11

thx all juz to mam zrobione :D teraz mam maly problem z sprzęgłem... w skrzyni jest wysprzęglik hydrauliczny a w mk1 było sprzęgło na linkę... a bedały z mk3 nie pasują :(


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości