MK2 z 1,8 Rp NA KR pytanko odnosnie podcisnienia

Forum techniczne związane z silnikami 16V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
VWelvis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sie 08, 2006 11:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

MK2 z 1,8 Rp NA KR pytanko odnosnie podcisnienia

Post autor: VWelvis » pt lip 04, 2008 17:53

Witam dokonalem swapa z RP na KR lecz mam takie pytanko odnosnie wezykow podcisnieniowych bo zastanawiam sie jak podlonczyc je jesli w RP nie bylo serwa do ktorego mozna bylo podlonczyc podcisnieni a W KR bylo podlonczone pod serwo hamulcowe tak ?? poprawcie jesli sie myle wiem jak to wyglondalow RP ale nie wiem jak to ma wygladac w KR jesli moze ktos napisac jak mozna ominac serwo nie podlonczajac pocisnienie moze jakies rysunki ...
POmoc bardzo bendzie mi przydatna :cool:
POZDRAWIAM I CZEKAM NA osoby ktore znaja sie na temat ..


VWelvis pozdrawiam

Awatar użytkownika
przemoGTI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: czw wrz 28, 2006 21:17
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Kontakt:

Post autor: przemoGTI » pt lip 04, 2008 21:34

podciśnienie przecież w KR-ce bierzesz ze silnika to co serwo ma z tym wspólnego...
układ jest bardzo prosty podpinasz jeśli jest do serwa a jeśli nie ma to nie podpinasz


www.rs-tuning.pl
usuwanie Fap Dpf NOX adblue
hamownia podwoziowa 2WD

Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » pt lip 04, 2008 21:47

VWelvis ma chyba teraz pompe z ABS ... a tą rurke co ma isc na servo to nie tyle niepodpinasz co zaślepiasz żeby lewego powietrza nie brało. Na MFA tez chyba jeden weżyk i na kompa jak masz wezyk powinien byc zostawiony z tego wyjscia z kolektora.


18K4F inside... RWD car :)

Awatar użytkownika
VWelvis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sie 08, 2006 11:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: VWelvis » sob lip 05, 2008 09:57

przemoGTI pisze:podciśnienie przecież w KR-ce bierzesz ze silnika to co serwo ma z tym wspólnego...
wlasciwie nie ma nic ale dziki :) .

CSR_GTI, Pytam sie bo kurde jak przeszczepialem z auta to byly juz powyrywane te rulki z podcisnienia i wszedzie gdzie patrze na KR to widze podlonczone do pompy serwa . :grin:


VWelvis pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „16V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości