Chipowanie z błędem w kompie.

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Mertruve
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 00:12

Chipowanie z błędem w kompie.

Post autor: Mertruve » ndz gru 08, 2013 13:25

Siemka,

Chcialem sie koledzy poradzic w takiej sprawie. Chcialbym wgrac sobie program do mojego AUM, niestety pali mi sie check, jest to problem z pompą powietrza wtórnego, niestety nie moge dac rady sobie z tym, wymienialem juz wszystkie wężyki, wkladalem inną pompe ale niestety błąd jak byl tak wyskakuje po kilku dniach gdy go usune. Czy w takim przypadku mozna sobie pozwolic na chipowanie, czy nie ma to raczej zadnego wplywu na wyniki i strojenie samochodu?



Awatar użytkownika
-V.A.G-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 660
Rejestracja: ndz lis 24, 2013 07:28
Lokalizacja: Mazowieckie

Chipowanie z błędem w kompie.

Post autor: -V.A.G- » ndz gru 08, 2013 13:31

w tdi podobno jak jest kilka bledów po za elektronika silnika to mozna robic ,ale ty masz problem wlasnie chyba z elektronika silnika wiec musisz znalezc ustarke i to usunac ,ale byc moze na chipie ci pomogą to naprawic


sprzedam : wyczyszczony nastawnik HDK 216 do afn/asv 1z/ahu . stan jak nowy. posiadam wszystkie inne czesci do golf IV sdi ,tdi VP i PD

bzzyczek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 135
Rejestracja: sob lis 23, 2013 19:59

Chipowanie z błędem w kompie.

Post autor: bzzyczek » ndz gru 08, 2013 14:04

Spokojnie ten system można usunąc z kompa podczas chipa jesli oczywiście panowie to ogarniają.



Mertruve
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 00:12

Chipowanie z błędem w kompie.

Post autor: Mertruve » ndz gru 08, 2013 14:44

To pocieszająca wizja, dzięki :D Planuje wizyte w łodzkim Compsporcie może przed świętami, zobaczymy co ciekawego się dowiem :)



kamilos90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 04, 2013 02:58

Re: Chipowanie z błędem w kompie.

Post autor: kamilos90 » wt gru 10, 2013 16:10

co do tego błedu w swoim aum też go miałem ale podkupiłem , całą mape z wyłaczoną pompą SAI - czyli powietrza wtórnego, i drugą sonda , zeby wyciąc kat i , sam go wgrałem , generalnie pwoiem Ci tak byłem w dwóch firmach , i dwa razy mi zwalili program, udało mi sie od pewnego uzytkownika podkupic program , ponad 200 km , kupilem na allegro kabel za 25 zł , mape za 150 , i w kwocie 175 zł , mam lepszą mape niż jak mi zrobili w firmach .. temperatura (egt)spalil w normie , tem oleju tak samo , i golf smiga az miło :) jaki masz nr sterownika ? jak chcesz mam instrukcje i program do wgrywania map ( nefmoto) jak bedziesz chciał moge Ci podpowiedziec w tym i owym...



ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości