kolektor ssacy z tloczonym napisem

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Pomidor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob lut 12, 2005 21:25
Lokalizacja: 3miasto

kolektor ssacy z tloczonym napisem

Post autor: Pomidor » śr mar 02, 2011 05:48

Mam pytanie czy kiedys spotkaliscie sie z kolektorem ssacym od Vr'y na ktorym jest oryginalnie wytloczony znaczek VW oraz VR6 - 2.9 lub 2.8, konkretnie chodzi o taki:

Obrazek

Nr kolektora, ktory mam (2.8) to 021 133 223 E, porownalem z kolektorem "zwyklym" od 2.8 bez napisow, ktorego nr rozni sie tylko litera na koncu, w jego przypadku "K", roznice w budowie ktore zauwazylem to takie jak miedzy 2.8 a 2.9 czyli jest pelny od spodu, brak miejsca na czujnik. W etce nie moge tego znalezc, w googlach tez nic konkretnego...



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: kolektor ssacy z tloczonym napisem

Post autor: Borys » śr mar 02, 2011 09:01

Pomidor pisze:Mam pytanie czy kiedys spotkaliscie sie z kolektorem ssacym od Vr'y na ktorym jest oryginalnie wytloczony znaczek VW oraz VR6 - 2.9 lub 2.8, konkretnie chodzi o taki:

Obrazek

Nr kolektora, ktory mam (2.8) to 021 133 223 E, porownalem z kolektorem "zwyklym" od 2.8 bez napisow, ktorego nr rozni sie tylko litera na koncu, w jego przypadku "K", roznice w budowie ktore zauwazylem to takie jak miedzy 2.8 a 2.9 czyli jest pelny od spodu, brak miejsca na czujnik. W etce nie moge tego znalezc, w googlach tez nic konkretnego...
ja mam taki kolektor, w sumie juz drugi, jeden miał miejsce na czujnik drugi nie miał,
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości