mk3 VR6 problem z woda...pomocy

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
mariogo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: sob lut 26, 2005 22:49
Lokalizacja: WRA H
Kontakt:

Re: mk3 VR6 problem z woda...pomocy

Post autor: mariogo » sob paź 22, 2011 20:13

tomatol pisze:
mariogo pisze:rozkładałem silniki wentylatorów na części pierwsze. uzwojenie jest podwójne. nie ma możliwości załączenia szybszego biegu...
To masz silnik z wersji bez klimy .Miałem jakiś czas temu taki wentylator pod klimę i ma 3 biegi .
mam silnik z wersji w klimatronikiem


Golf IV 1999 1.8T, Sharan 2003 1.8T.

Awatar użytkownika
tomatol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 844
Rejestracja: pt lut 23, 2007 10:00
Lokalizacja: Wejherowo-Rumia
Kontakt:

Re: mk3 VR6 problem z woda...pomocy

Post autor: tomatol » sob paź 22, 2011 21:11

Tak wygląda.
http://hansautoteile.com/1H0959455ADRadiatorFan.htm" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Fanzonum
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 22:43
Lokalizacja: FZG .....

Re: mk3 VR6 problem z woda...pomocy

Post autor: Fanzonum » ndz sty 01, 2012 01:52

Piasek fan pisze:Podłącze się do tematu... mianowicie chodzi mi o opis tych czujników, ktoś tu napisał, że ten taki brązowy, to jakiś tam czujnik od klimy... napewno? Kupiłem kompletnego swapa VR6 i akurat brakowało tego czujnika, jest on aktualnie zaślepiony zaślepką. Zastanawiam się czy czasem nie ma on coś wspólnego ze sterownikiem
Obrazek
...sorki za kradzież zdjęcia ale bardzo mi tu pasowało do opisu :pub:
za fotke stawiasz Pifko :) to z mojego golfika ta fotka - Ja dwa razy zagotowałem wode na herbate i nie wiedziałem oco kaman, wymieniłem korek i termostat uszczelki na czujnikach i okazało się że mam nieszczelną obudowe od termostatu i ciekła. Po wymianach wszystko git i tak jak czytałem u DJ Dareckiego czy miasto czy but płyn ma 90 stopni olej skacze 98 - 110 to juz przeszłość teraz są wieksze problemy ( Coś strzela... )



ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości