vr6 - remont głowicy :) 2.9

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
jordankoziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 18, 2008 22:00
Lokalizacja: grodzisk maz.
Kontakt:

Post autor: jordankoziu » sob maja 16, 2009 17:14

lezeli moge sie dopisac to ja zaplacilem 1500 za remont w vr wraz z wymiana pierscieni

ale jesli mam byc szczery to nigdy juz nie skorzystam z uslug mechanika samochodowego Auto po remoncie kopci jak kopcilo zawory nawalaja jak nawalaly

a najgorsze ze nie mam na to zadnego papieru i moge go pocalowac w tzw. "dupe" bo podobno on zrobil to co mial zrobic i ze te silniki tak pracuja


Jordan vr6

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob maja 16, 2009 21:33

jordankoziu pisze:lezeli moge sie dopisac to ja zaplacilem 1500 za remont w vr wraz z wymiana pierscieni

ale jesli mam byc szczery to nigdy juz nie skorzystam z uslug mechanika samochodowego Auto po remoncie kopci jak kopcilo zawory nawalaja jak nawalaly

a najgorsze ze nie mam na to zadnego papieru i moge go pocalowac w tzw. "dupe" bo podobno on zrobil to co mial zrobic i ze te silniki tak pracuja
Wymień hydrauliczny napinacz na nowy i nigdy nie zmieniaj pierścieni bez honowania honownicą lub chociaż papierem ściernym gładzi cylindrów bo się to ze sobą nie dotrze.



Awatar użytkownika
jordankoziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 18, 2008 22:00
Lokalizacja: grodzisk maz.
Kontakt:

Post autor: jordankoziu » śr maja 20, 2009 18:22

Wymień hydrauliczny napinacz na nowy i nigdy nie zmieniaj pierścieni bez honowania honownicą lub chociaż papierem ściernym gładzi cylindrów bo się to ze sobą nie dotrze.



no ok tylko nie wiem co ma napinacz do klekoczacych zaworów ?


Jordan vr6

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr maja 20, 2009 22:15

A to ma do tego, że już widziałem i słyszałem taki silnik po remoncie i zmianie rozrządu. Tłukł się jakby szklanki były do wymiany, a tak na prawdę tłukł się górny łańcuch.



Awatar użytkownika
jordankoziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 18, 2008 22:00
Lokalizacja: grodzisk maz.
Kontakt:

Post autor: jordankoziu » pt maja 22, 2009 19:40

TAZ pisze:A to ma do tego, że już widziałem i słyszałem taki silnik po remoncie i zmianie rozrządu. Tłukł się jakby szklanki były do wymiany, a tak na prawdę tłukł się górny łańcuch.




ok dzieki za info jak wymienie sprzeglo to moze sie za to wezme

a propo nie wiesz gdzie wysylkowo mozna kupic tarcze sprzęgła do vr aaa


Jordan vr6

Awatar użytkownika
Goffer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt sty 06, 2009 00:30
Lokalizacja: Gliwice ( SG )
Kontakt:

Post autor: Goffer » pt maja 29, 2009 08:49

witam!

temat można zamknąć :grin: silnik już wymieniony, dawcą był passat vr6. Kupiłem w całości, przyjechałem na warsztat o własnych siłach :okej:
Auto już jeeeezdzi :hmm: - teraz mam całą skorupę z vw pasasta vr6 do sprzedania.
pzdr_g


jeden golf to za mało . . . b2 szczupak w Krakowie, teraz Jetta !

Zablokowany

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości